Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Skorpion włoski (Euscorpius italicus) L1. Gdzie kupić, ile kosztuje?



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 skinner1921

skinner1921
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 July 2019 - 21:52

Witam. Mam pytanie. Chciałbym kupić młodego Skropiona włoskiego (Euscorpius italicus) L2. Może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę kupić tego skorpiona, bądź u kogo i ile......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by skinner1921, 18 August 2019 - 21:06.






#2 Romano

Romano
  • Poland / Pomorskie / Chojnice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 July 2019 - 22:05

Siemasz. Jest opcja dostania go na stronie zoofaktor za 60 zł, czy to dużo, czy to mało - nie wiem. Pytanie, czy chcesz L1, ja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#3 skinner1921

skinner1921
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 July 2019 - 22:20

Byłem na tej stronie już wcześniej i widziałem, ale zależy mi na L2. Dużo szukałem w internecie i znalazłem tylko stare ogłoszenia L2 tych skorpionów.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by skinner1921, 18 August 2019 - 21:07.






#4 Romano

Romano
  • Poland / Pomorskie / Chojnice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 July 2019 - 22:23

Z góry mówię i powielam to, co pisali już koledzy milion razy. Kup więcej, niż jednego, bo ja mając jednego w boxie 20x20x20 nawet nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 aveezi

aveezi
  • Poland / Małopolskie / Chełmek
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 August 2019 - 21:27

Polecam użyć forumowej wyszukiwarki ostatnio widziałem że ktoś sprzedawał, ważne jest to aby nie dać za dużego pojemnika  bo wtedy pojawiają się problemy z karmieniem.



#6 pawllo8

pawllo8
  • Poland / Śląskie / Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 August 2019 - 16:38

Za niedługo myślę że pojawia się młode w mojej hodowli więc w razie czego zapraszam narazie mogę zaproponować z rodziny Euscorpius Cf. Nauptiliensis(na zdjęciu matka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.