Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


biotop

- - - - -  
A co to to mi wyrosło ?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Larsi

Larsi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2509 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 July 2019 - 18:17

To dlatego się tak stało, że stoi blisko terrarium i moja muchołówka ''podjada'' muszki pod dostatkiem. Muszki które uciekną w czasie karmienia. To pospolite zjawisko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: A co to to mi wyrosło ?     x


#2 deadsociopath

deadsociopath
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3127 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 July 2019 - 20:24

Osobiście uważam, że to zły pomysł, aby przesadzać roślinę w tym stanie. Tym bardziej, że kwitnienie osłabia muchołówki. Nie myślałeś o tym, by usunąć pęd......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Larsi

Larsi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2509 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 July 2019 - 22:45

To mój pierwszy taz z tą roślinką, Wytnę w następnym sezonie .







#4 Larsi

Larsi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2509 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 July 2019 - 13:29

OK, A jak bede przesadzał. To torf kokosowy  ta ziemia można zmieszać, chyba będzie OK ? Tak mi się wydaje, że muchołapce nic sie nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Larsi

Larsi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2509 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 July 2019 - 19:34

Sugerujesz że mam ścinać ? Od publikacji tego posta kwiat muchołapki rozkwit a reszta rośliny osłabła. Tak myślę więc teraz, aby odciąć to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 RadoCMG

RadoCMG
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1742 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Morąg
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 July 2019 - 12:19

Po pierwsze ta muchłówka drastycznie wymaga światła, bo jest wręcz "zagłodzona". Pęd kwiatowy to akcja ratunkowa, ale strasznie osłabia roślinę. Można się starać o nasiona,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Larsi

Larsi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2509 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 July 2019 - 16:56

Proszę nie strasz ludzi. Roślinka podjada cały czas muszki, stoi na południowym parapecie i podlewam do podstawki wodę filtrowaną.

 

PS. Pęd kwiatowy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 RadoCMG

RadoCMG
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1742 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Morąg
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 July 2019 - 17:18

Larsi zrobisz jak uważasz. Napisałem jak POWINNO być, a za to co robisz ze swoją rośliną odpowiadasz Ty :) "Podjadanie" muszek nie jest najważniejsze dla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Larsi

Larsi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2509 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 July 2019 - 20:29

Dzięki za radę. Kupie w Kauflandzie wodę demineralizowaną. I właśnie nie wiedziałem dlaczego od kiedy muchołapka zjada tyle muszek, to blade/nie kolorowe pułapki rosną......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 DecayMind

DecayMind
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4247 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 June 2021 - 18:16

@[member='Larsi'] i jak? Jest ok? Roślina jeszcze żyje?




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.