Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Ptasznik zahaczył się o górną siatkę




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 LAMIMP

LAMIMP
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2086 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 June 2019 - 15:26

Ptasznik ok. 4.5DC zahaczył się o siatkę wentylacyjną na górze i w sumie tak "wisi" już od ponad godziny. Widzę że próbuje jakoś się wydostać,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by LAMIMP, 06 June 2019 - 15:32.





Similar Topics: Ptasznik zahaczył się o górną siatkę     x


#2 LAMIMP

LAMIMP
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2086 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 June 2019 - 17:36

W którymś momencie straciła siły i całkowicie zawisła to stwierdziłam że zaryzykuję przepchnięcie tego pazura, nawet jeżeli miałby się złamać wolałam aby ptasznik przeżył. Przepchałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6415 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2019 - 07:53

Dobrze, że udało ci się go uwolnić, jednak musisz wywalić tą siatkę, nie na nadaje się na wentylację dla ptaszników. 







#4 LAMIMP

LAMIMP
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2086 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 June 2019 - 09:11

Tak, już się domyśliłam [emoji14] od razu po tej akcji zmieniłam na stare mniejsze terrarium ze standardową wentylacją

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6415 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2019 - 09:57

Tamto terrarium wciąż będzie ok jeśli zastąpisz siatkę czymś innym, np plexi z nawierconymi otworami. 



#6 LAMIMP

LAMIMP
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2086 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 June 2019 - 12:33

W sumie nie pomyślałam o tym. Na weekend wyjechałam to i tak musiałam przenieść chwilowo. Dobrze że to zadziało się przed wyjazdem.

Wysłane z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.