Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - fotorelacje

* * * * * 1 votes  
bracha robi sieć




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Roko2008

Roko2008
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1967 dni
  • Poland / Śląskie / Żarki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2019 - 18:49

Witam.Moja bracha zrobiła sieć.Nie tyle co Chromatopelma ale w podłożu zobaczyłem trochę sieci.Karmię ją świerszczami bananowymi.Nie to nie była pleśń.Na forach przeczytałem,że ten gatunek sieci......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: bracha robi sieć     x


#2 Waariat

Waariat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4332 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2019 - 19:19

To że dany gat nie robi sieci to błędne info, przeciwnie, każdy robi, ale różne gatunki w różnych ilościach. Gdy karmisz ptasznika, ten owija wszystko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 piter20020

piter20020
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2688 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Jelcz-Laskowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 May 2019 - 12:34

W innym wątku piszesz, że jesteś doświadczonym hodowcą, a co chwilę zakładasz tematy, na które potrafi odpowiedzieć każdy z podstawową wiedzą terrarystyczną. Tak jak pisze @[member='Waariat']......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.