Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący ptaszniki

- - - - -  
Pterinopelma sazimai, N. incei gold




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Dominik95

Dominik95
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1826 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 May 2019 - 11:16

Witam Was ponownie,

 

Stało się to co kilku z Was mi mówiło, że zawsze tego będzie mało, że to kwestia czasu aż pojawią się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pterinopelma sazimai, N. incei gold     x


#2 piter20020

piter20020
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2682 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Jelcz-Laskowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2019 - 17:29

Sazimai w stadium L2/L3 będzie mikroskopijna. Odnośnie warunków to po prostu niebieska Brachypelma, czyli problem z jedzeniem i powolny wzrost. Jeżeli chodzi o wilgotność to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by piter20020, 10 May 2019 - 17:29.


#3 somuchboredman

somuchboredman
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1906 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2019 - 19:52

N.Incei czy to gold czy het gold polecam całym serduszkiem szczególnie już tej wielkości. Mam aktualnie het golda l3 i golda l4. Małe turasy wcinają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Dominik95

Dominik95
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1826 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2019 - 12:21

Sazimai w stadium L2/L3 będzie mikroskopijna. Odnośnie warunków to po prostu niebieska Brachypelma, czyli problem z jedzeniem i powolny......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 somuchboredman

somuchboredman
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1906 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2019 - 12:25

W takim razie otrzymasz to czego oczekujesz, gniazda są naprawde ładne a ataki efektowne nawet u małego pająka. Dzisiaj karmiąc L4 świerszczem pająk rzucił się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Dominik95

Dominik95
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1826 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2019 - 12:41

W takim razie otrzymasz to czego oczekujesz, gniazda są naprawde ładne a ataki efektowne nawet u małego pająka. Dzisiaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 somuchboredman

somuchboredman
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1906 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2019 - 12:45

Te które ja mam to akurat demony, het gold pierwszego dnia prawie zaliczyła maraton po mojej ręce w trakcie wyjmowania z pojemniczka. Karaczan 2mm mniejszy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 piter20020

piter20020
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2682 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Jelcz-Laskowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2019 - 12:49

@[member='somuchboredman'] Jeśli tak bardzo podoba Ci się incei to polecam Dolichothele diamantinensis. Praktycznie to samo pod względem budowy i temperamentu (mój nawet bardziej agresywny od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 somuchboredman

somuchboredman
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1906 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2019 - 12:55

Dziękuję za polecenie! Przemyślę kolejny zakup bo pająk naprawde ładny, mimo wszystko incei podoba mi się zarówno ze względu na temperament jak i na wygląd......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 No_Fight_No_Glory

No_Fight_No_Glory
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1804 dni
  • Poland / Podkarpackie / Dębica
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 May 2019 - 21:20

Tu masz przykładowe tempo wzrostu mojego Pterinopelma Sazimai. Pająk kupiony jako L2, u mnie od od 24 września 2017
L3 - 1 październik 2017
L4......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.