Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Terra, oswajanie.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Halinos

Halinos
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1846 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 May 2019 - 23:52

Witam! Mój orzęsek ma 8mc, mam go w sumie od malutkiego i na początku nawet ochoczo wchodził na rękę na kilka minut, po przeprowadzce jakies......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Halinos, 08 May 2019 - 23:56.





Similar Topics: Terra, oswajanie.     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 May 2019 - 16:49

Hm, powodem takiego zachowania prawdopodobnie jest stres. Być może zmieniły się warunki oświetleniowe? Znam kilka przykładów, kiedy po zmianie oświetlenia jaszczurki zaczęły dziczeć, ponieważ nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Postura

Postura
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3367 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 May 2019 - 17:28

Jak kolega wyżej uważam że stres może być tego powodem daj mu trochę czasu , na kilka dni warto założyć jakąś zasłonkę na szybę terra......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Halinos

Halinos
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1846 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 May 2019 - 00:11

W zbiorniku pierwszym był około 2tyg po czym przeszedł do większego, aktualnie stoi na szafce i koniec terra jest na wysokości mojej głowy (172cm) :D......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Halinos, 10 May 2019 - 00:16.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.