Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Początki z Avicularia



Best Answer Przemoldemol, 04 May 2019 - 20:07

Chętnie odpowiem, choć hodowałem tylko Avicularie/Caribeny versicolor i według mnie informacje ,że padają są dosyć wyolbrzymione. Wychowałem bezproblemowo 4 sztuki od L2. Dodam ,że pierwsza......................for more te... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Timor09

Timor09
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4084 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2019 - 19:28

Cześć wszystkim. Kilka miech temu zacząłem przygodę z hodowlą ptaszników, posiadam Brache Hamori l4 i szybko, zwięźle mówiąc chciałbym coś więcej, bardziej ruchliwego a jednocześnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Początki z Avicularia     x


#2 Jason559

Jason559
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1817 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2019 - 19:47

1. Miałem kiedyś i szczerze nie wymagał ode mnie zbyt wiele. Jedynym mankamentem było to, że ta odmiana lubi wysokie temperatury czasami ponad 30 stopni......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Jason559, 04 May 2019 - 19:48.


#3 Timor09

Timor09
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4084 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2019 - 19:56

Ale te 25st to pilnować w dzień by nie spadło? W nocy spokojnie przeżyją sobie w 20/21 tak? Dzięki za pomoc, czekam na więcej wypowiedzi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Przemoldemol

Przemoldemol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2521 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2019 - 20:07   Best Answer

Chętnie odpowiem, choć hodowałem tylko Avicularie/Caribeny versicolor i według mnie informacje ,że padają są dosyć wyolbrzymione. Wychowałem bezproblemowo 4 sztuki od L2. Dodam ,że pierwsza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Przemoldemol, 04 May 2019 - 20:11.


#5 Timor09

Timor09
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4084 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2019 - 20:27

O kurde, widzę, że mieszkamy po sąsiedzku, Myślenice ;o Dzięki wielkie za te słowa, myślę, że dam radę. Do l3 potrzymam w moczboxie a potem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Timor09, 04 May 2019 - 20:28.


#6 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6440 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2019 - 19:43

1. Tak, najlepszym.

2. Duży pojemnik + spora wentylacja. U mnie mają podłoża z centymetr, a to tylko dla dekoracji. Częste zraszanie i spora wentylacja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Nonac, 10 May 2019 - 19:44.






#7 piter20020

piter20020
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2685 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Jelcz-Laskowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 May 2019 - 12:29

@[member='Nonac'] Trzymam swoje młode Aviki właśnie w moczboksach z torfem i nie uważam, żeby się "kisiły". Co prawda mam naprawdę sporą wentylację, ale rosną jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.