Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący ptaszniki

- - - - -  
Brachypelma albopilosum nicaragua mix pytań świeżaka




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 JanKowalski

JanKowalski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1825 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2019 - 15:32

Cześć, jestem tu nowy i planuje kupić L1 brachypelme jak w temacie.Nie miałem nigdy pająka stad mam kilka pytań pewnie dla was śmiesznych.

 

1.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Brachypelma albopilosum nicaragua mix pytań świeżaka     x


#2 Waariat

Waariat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4332 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2019 - 15:43

Cześć, jestem tu nowy i planuje kupić L1 brachypelme jak w temacie.Nie miałem nigdy pająka stad mam kilka pytań pewnie dla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 JanKowalski

JanKowalski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1825 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2019 - 16:05

Dzięki za mega szybką odpowiedź

Może zadam jeszcze jakieś pytanie.

 

Przeglądając youtuba zauważyłem że często dodawane do wystroju więszych już terrariów są kory, korzenie.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Waariat

Waariat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4332 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2019 - 16:12

Jako że Brachypelma sp. są ptasznikami naziemnymi, to jakiekolwiek korzenie są tylko wystrojem i im jest to obojętne. Jedyne co to dobrze aby w terrarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 JanKowalski

JanKowalski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1825 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2019 - 16:27

Ok. Chyba wszystko co mnie ciekawiło już wiem. Forum i youtube to kopalnia wiedzy ;-)



#6 Daaroo7

Daaroo7
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4206 dni
  • Poland / Podkarpackie / Sędziszów Małopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2019 - 19:06

"9. W przypadku naziemnych to bez znaczenia. Może się jednak okazać ze podczas gdy pająk będzie kopał to zasypie gilotynę, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 JanKowalski

JanKowalski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1825 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2019 - 20:42

@[member='Waariat'] dzięki za te informacje na temat wycieczki do lasu, nie o wszystkim wiedziałem, tzn miałem świadomośc na temat mchu i zakazie niszczenia legowisk, a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by JanKowalski, 29 April 2019 - 21:43.


#8 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6442 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2019 - 22:18

Oj już nie przesadzajmy, o ile nie wybierasz się na szaber do parku narodowego i nie zamierzasz obcierać żywych drzew z kory to nic się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 JanKowalski

JanKowalski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1825 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2019 - 23:03

ok. jakieś inne rady przy pierwszym małym pająku?







#10 Waariat

Waariat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4332 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 April 2019 - 06:08

Jedna najważniejsza - cierpliwość ;) w tym hobby wszystko dzieje się swoim tempem i nic na to nie poradzisz. Jeszcze a’propos przekładania. Jeżeli będziesz się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.