Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Jaki pierwszy owad




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 TheKiwi

TheKiwi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1876 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2019 - 20:05

Witam, chciałbym w tym temacie spytać się jaki owad będzie najlepszy na początek?

 

Bardzo lubię owady,pajęczaki,mięczaki i inne bezkręgowce. Niestety,żyję w domu w którym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jaki pierwszy owad     x


#2 Morteusz

Morteusz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2065 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Lubań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2019 - 20:12

Żuki ?? W Polsce chyba ciężko o ciekawe gatunki ale na pewno są w Pradze i w Hamm w Pradze byłem pare miesięcy temu widziałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 TheKiwi

TheKiwi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1876 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2019 - 20:18

szukam czegoś blisko mnie, w okolicach kujawsko pomorskiego, inaczej nie mam możliwości się tam dostać :/







#4 Morteusz

Morteusz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2065 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Lubań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2019 - 20:20

Nie musisz nigdzie jechać przecież :DD znajdź kogoś kto tam jedzie z Twoich okolic i niech Ci przywiezie. Mnóstwo ludzi się ogłasza nawet że przywiozą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 somuchboredman

somuchboredman
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1905 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2019 - 20:22

Modliszki? Ślimaki? Karaczany madagaskarskie? Właściwie jest tego cała masa wystarczy porozglądać się po giełdach i sklepach bo ludzie hodują różne "dziwactwa"  :-P



#6 Oskarinieke

Oskarinieke
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2292 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2019 - 20:26

Modliszki, lub jakieś pluskwiaki czy jakieś chrząszcze. Mrówki, straszyki i patyczaki, ale wspominałeś że cię nie satysfakcjonują.
Osobiście "hoduję" modliszki, mam u siebie trzy gatunki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 TheKiwi

TheKiwi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1876 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2019 - 20:55

chodziło mi że patyczaki mnie nie  satysfakcjonują za to modliszki są spoko, ale bardziej chodziło mi o konkretne gatunki



#8 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2342 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2019 - 20:57

Mam wrażenie, że liśćce mogłyby Ci spasować. :D
Bardzo ładne stworzenia, wdzięcznie się prezentują w terrarium. Unikalny wygląd i spokojny temperament spowodowały zachwyt nawet wśród......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Oskarinieke

Oskarinieke
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2292 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2019 - 21:01

Ja posiadam Sphodromantis trimacula (niestety mało o niej wiadomo), Phyllocrania paradoxa i Deroplatys dessicata. Zgodzę się też z wypowiedzią @[member='docfaq'] P.paradoxa są ładne, i łatwe......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 TheKiwi

TheKiwi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1876 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2019 - 10:26

Szczerze dziękuje za wszystkie odpowiedzi :D na pewno dowiem się trochę więcej o tych modliszkach i może się zdecyduje na jakąś. A skoro takie łatwe......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by TheKiwi, 23 April 2019 - 10:27.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.