Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Przygotowanie ozdób przed włożeniem do terrarium




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Canelo

Canelo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1943 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 February 2019 - 21:21

Cześć, przegotowałem dzisiaj ozdoby (połowa koksa, gałązki) w solance 3,5 łyżki soli i nie wiem czy przegotować jeszcze raz w samej wodzie czy zostawić cały......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Canelo, 17 February 2019 - 23:20.





Similar Topics: Przygotowanie ozdób przed włożeniem do terrarium     x


#2 Jaykob1986

Jaykob1986
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1968 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2019 - 09:41

Cześć. 
Z tego co mi wiadomo nie trzeba przygotowywać ozdób do terrarium jeśli zostały zakupione gdzieś w sklepie zoologicznym/terrarystycznym, gdyż są one już odpowiednio przygotowane.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Canelo

Canelo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1943 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2019 - 10:29

Na stronie z której zamawiałem w opisie produktu było napisane ,,Przed włożeniem do wilgotnego terrarium, aby uniknąć pleśnienia proponuje wygotować w wodzie z dużą ilością......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Jaykob1986

Jaykob1986
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1968 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2019 - 10:34

@[member='Canelo'] no to powiem Ci, że nie spotkałem się jeszcze z tym nigdy. Może najlepiej napisz do sprzedawcy i zapytaj o to. Wtedy będziesz też......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Canelo

Canelo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1943 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2019 - 13:14

Nie odpisują. Co myślisz o tym żeby przegotować to jeszcze raz w samej wodzie i dać do piekarnika, aby szybciej wyschło? Muszę je jak najszybciej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Jaykob1986

Jaykob1986
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1968 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2019 - 13:28

No możesz tak zrobić, może z tej soli się wypłuczą nieco. i w piekarniku koniecznie, żeby porządnie wysuszyć, bo drewno na powietrzu bardzo długo schnie.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Canelo

Canelo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1943 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2019 - 14:13

Mógłbyś tak oszacować ile +/- ma się suszyć, uwzględniając, że temperatura to 60°?

Edited by Canelo, 18 February 2019 - 14:15.


#8 Jaykob1986

Jaykob1986
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1968 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 February 2019 - 10:19

Szczerze to nie mam kompletnie pojęcia ile to może potrwać. Pewnie z kilka godzin, ale serio nie potrafię powiedzieć nawet w przybliżeniu ile. 




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.