Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Trochę pytań nt. gekonów płaczących




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Atlantir

Atlantir
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2507 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Rypin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 February 2019 - 19:47

Witam! Mam parę pytań co do gekonów płaczących, mam zamiar niedługo sprawić swoje pierwsze zwierzę tego typu, wcześniej chciałem węża ale niestety warunki nie pozwalają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Trochę pytań nt. gekonów płaczących     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3905 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 February 2019 - 23:53

Lepiej zrobić jedno duże i ogrzać żarówką. Należy podawać wapń i witaminy. Obtacza się w nich owady, a dodatkowo można podawać specjalne karmy dla gekonów......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Atlantir

Atlantir
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2507 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Rypin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2019 - 00:06

W takim razie ile takich gekoników mógłbym trzymać w terrarium 60x60x30? skoro w 30x30x30 byłyby 2-3 to w tym jakieś 5-6 byłoby ok? Czy można......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3905 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 February 2019 - 07:59

Przy dobrym urządzeniu terrarrium kilkanaście, a nawet 20. Płaczek nie powinno się trzymać po 2-3, minimalny rozmiar grupy to 5.
A co do brania gałęzi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Atlantir

Atlantir
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2507 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Rypin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2019 - 11:20

Dobrze, wow nie spodziewałem się takiej ilości, tak wiem iż jest to nielegalne na szczęście, moja rodzina ma ziemię na której jest trochę takich terenów,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.