Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Wypadające oko?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Anyone

Anyone
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2707 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 February 2019 - 15:56

Data zakupu (dd.mm.rrrr / np. 12.06.2012): 02.12.2018r.
Wiek (w miesiącach lub latach): Nie wiem ile miała jak upiłem, ale u mnie jest 2 miesiące.
Pochodzenie (WC......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wypadające oko?     x


#2 Kasperek1985

Kasperek1985
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3296 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2019 - 16:58

Hej,

 

Zastosuj suplementacje, samo wapno nie wystarczy i jeszcze nie wiadomo jakiego pochodzenia. Kup wapno bez D3 i podawaj co karmienie na obsypanych dwóch/......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Anyone

Anyone
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2707 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 February 2019 - 17:01

W poniedziałek tj. 04.02.2019r. pojechałem z Bubu do weterynarza. Okazało się, że w oczkach były resztki wylinki i wystarczyło je przemyć. Poza tym stwierdzili, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Kasperek1985

Kasperek1985
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3296 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2019 - 00:11

Jeżeli weterynarz mówi że jest super mimo że kamyk śpi w dzień to osobiście zmieniłbym weterynarza. Ciężko stwierdzić po opisie czym jest spowodowane spanie w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Anyone

Anyone
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2707 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2019 - 14:23

Spanie w dzień pojawiło się dopiero po wizycie u weterynarza. Dzisiaj rano pojechałem znowu, bo ewidentnie jest coś nie tak. Powiedzieli mi, że u kamyków......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Kasperek1985

Kasperek1985
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3296 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2019 - 23:57

Szczerze, pierwsze słyszę żeby w wieku 15-20 tygodni coś takiego działo się z kameleonami. Miałem kilka osobników w młodym wieku, jak i mam kontakty z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.