Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Chory gekon lamparci pomóżcie, prosze




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 Lilka752

Lilka752
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1997 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Głogów
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 January 2019 - 21:20

Witam, mam 2 gekony lamparcie już od ponad roku, lecz teraz mam dość spory problem. Zacznę wszystko od początku, na sylwestra pojechaliśmy z rodzicami nad......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Chory gekon lamparci pomóżcie, prosze     x


#2 Peciorek

Peciorek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2194 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 January 2019 - 23:26

Siema, wiesz może czy twój brat nie robił czegoś złego z gadem?

Nie rzucił nią niechcący bądź nie wiem może próbował jakieś okrucieństwa dzięki czemu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2241 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 January 2019 - 08:38

ŁoPanie, dzięki za wyróżnienie. Tylko że ja kompletnie nie mam ani wiedzy, ani (odpukać) doświadczenia w problemach zdrowotnych.
Widziałam wczoraj temat od razu, ale nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 MartaCrystal

MartaCrystal

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 3015 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 January 2019 - 08:54

To tak po kolei:

1. jak nie zapamietujemy nazwy leków, chorob i robakow, to nosimy ze soba do lekarza notes. Ja nie jestem wrozka, chocbym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4245 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 January 2019 - 11:40

Jak wyżej napisano. Jaki rodzaj pasożytów stwierdził wet ? Czy chodzi o kokcydia ? Jeśli panny były/ są razem w terra to obie należy leczyć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Lilka752

Lilka752
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1997 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Głogów
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 January 2019 - 15:28

Nie mój brat raczej by nic takiego nie zrobił. Mówił mi po przyjeździe że nawet ich nie dotykał, i jedyne co zrobił to 2 razy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 MartaCrystal

MartaCrystal

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 3015 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 January 2019 - 15:32

Moim zdaniem, powinnas pomyslec jak najpredzej o rozdzieleniu gekonow, jeden chory, drugi na 99% tez bedzie chory.

Beda sie same zaraz, w kolko i w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3065 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2019 - 23:15

Tak sobie myślę, że przy półtorarocznych gexach dochodzi jeszcze sprawa ospałości zimowej. A co do zsikania się to nic innego jak reakcja obronna przy wielkim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Lilka752

Lilka752
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1997 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Głogów
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 January 2019 - 16:05

Dziękuję wam bardzo za wszystkie odpowiedzi. Poprawiliście mi humor, bo myślałem że będzie z nią krucho, ale tak jak piszecie, najlepiej dać jej spokój może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4245 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 January 2019 - 13:23

Owadodajnia ma dobre owady - sama od lat karmię moje lamparty ich robalami : )




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.