Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący węże

- - - - -  
anakonda zielona




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Roko2008

Roko2008
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1966 dni
  • Poland / Śląskie / Żarki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2019 - 15:14

Hej.Słyszałem że anakonda zielona nadaje się na pierwszego węża.Wiem że ktoś mi na pewno doradzi jakiego wybrać mam na początek.Mam parę ptaszników ale ptaszniki nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Roko2008, 10 January 2019 - 15:15.





Similar Topics: anakonda zielona     x


#2 7WhiteZ

7WhiteZ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2003 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2019 - 15:37

Anakonda raczej nie bo to jest duże bydle a tu w szczególności chodzi o to żeby mieć na początku nie dużego węża który wymaga mało......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Roko2008

Roko2008
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1966 dni
  • Poland / Śląskie / Żarki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2019 - 20:08

@[member='7WhiteZ'] Mordo nad tymi wszystkimi myślałem i szczerzę zbożówka







#4 piotrek2351

piotrek2351
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2361 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2019 - 21:58

Ja jako pierwszego węża kupiłem sobie boa dusiciela. Piękne węże bardzo łagodne. Fakt urośnie troche duży ale na początek super. Jako drugiego węża kupiłem już......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by piotrek2351, 10 January 2019 - 21:58.


#5 polwlkp

polwlkp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2213 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Gniezno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 January 2019 - 00:42

Roko2008
Siejesz ferment kolego... Najperw z Nerodią wyjeżdżasz, wątek olewasz, a teraz w dusicelach z anakondą jak Filip z konopi... Dużo czytasz, to przeanalizuj i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4273 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 January 2019 - 11:32

Anakonda jako pierwszy wąż - NIE. Zwłaszcza anakonda zielona. Poczytaj o gatunku. Jak myślisz: dlaczego jest tak mało anakond w hodowlach amatorskich ? To węże......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4815 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 January 2019 - 17:55

Podpisuje sie pod tym co napisala @[member='Jaguś']. 

To nie jest zly pomysl to jest bardzo zly pomysl. Zielone anakondy zawsze sa wyzwaniem. Mlode maja nerwy plytko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 c9j2jf4jk

c9j2jf4jk
  • Oczekujący
  • Z nami od: 5263 dni
  • Poland / Lubuskie / Szprotawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 January 2019 - 13:57

Anakonda zielona fajny Wąż bardzo ciekawy. Nie przesądzał bym aż na to z agresją. Ale w życiu na początek. Są to specyficzne węże lubią siedzieć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Bara

Bara
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5079 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 January 2019 - 14:20

W mojej opinii jak najbardziej może być twoim pierwszym wężem. Jeśli kupisz malucha to nauczysz się jego hodowli, z czasem będziesz się uczył prawidłowego postępowania......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4273 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 January 2019 - 13:06

@[member='c9j2jf4jk'] piękne węże - zazdroszczę i podziwiam ! Ja mam żółtą panienkę - jest trochę nieśmiała, ale bardzo cieawska i inteligentna. Ma niecałe 2 lata,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.