Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Agama błotna - pytanie o żarówkę




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Filippowaterdragon

Filippowaterdragon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1964 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2018 - 23:23

Cześć, chciałem zapytać czy żarówka Solar glo 80W (http://www.exo-terra.com/en/products/solar_glo.php) jest odpowiednia dla agamy błotnej ? Terrarium będzie miało wysokość 120 cm.

Aktualnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Agama błotna - pytanie o żarówkę     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2018 - 02:24


Cześć, chciałem zapytać czy żarówka Solar glo 80W (http://www.exo-terra.com/en/products/solar_glo.php) jest odpowiednia dla agamy błotnej ? Terrarium będzie miało......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Filippowaterdragon

Filippowaterdragon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1964 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2018 - 11:56

Na stronie exo-terry podają, że solar glo,w niewielkiej odległości od żarówki emituje UVB przeznaczone raczej dla zwierząt pustynnych - dlatego chciałem się dowiedzieć czy błotniak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2018 - 13:24

Może po kolei. Dla agamy błotnej przyjmuje się, że zasiedla zarówno bardziej cieniste rejony (UV Index = 1.1-3.0 na wyspie ciepła i 0.7-1.0 w dalszej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#5 Filippowaterdragon

Filippowaterdragon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1964 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2018 - 13:40

Nie wyobrażałem sobie lepszej odpowiedzi !! :) Wielkie dzięki. Idę w Arcadię.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.