Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
POMOCY!!!Moja P.irminia czuje się fatalnie!




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Majer49a

Majer49a
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2099 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Lubin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2018 - 15:59

Dziś (5 grudnia) po powrocie do domu zobaczyłem że moja P.irminia wyliniała z L4 na L5 siedzi przy ściance i jest skulona. Wyszła z gniazda......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: POMOCY!!!Moja P.irminia czuje się fatalnie!     x


#2 Tuczyk

Tuczyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3328 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 December 2018 - 17:00

Bardzo prawdopodobne że dopiero dochodzi do siebie po wylince. Linienie jest dla pająka sporym wyzwaniem, to że po przejściu jej leży.nie chodzi ani nić to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 scarto55

scarto55
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2326 dni
  • Poland / Pomorskie / Wejherowo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2018 - 06:48

Nic dodać nic ująć kolega ci tu doskonale odpisał dodam że to niezbyt odpowiedzialne było z twojej strony branie jej na ręce i machanie nią......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Majer49a

Majer49a
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2099 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Lubin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2018 - 07:57

Już jest z nią lepiej, chodzi sobie po terrarium.Mam nadzieję że nic jej nie zrobiłem bjarąc ją na ręce
Dziękuję


#5 Calmwater

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5264 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2018 - 14:04

Na przyszlosc - NIGDY! nie wyciagaj, nie ruszaj pajaka bezposrednio po wylince (przynajmniej te 24h), a najlepiej do calkowitego stwardnienia (zaleznie od wielkosci 3 -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Daaroo7

Daaroo7
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4178 dni
  • Poland / Podkarpackie / Sędziszów Małopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2018 - 20:56

Porada na przyszłość powinna brzmieć tak: Zanim zaczniesz hodować jakieś zwierzęta, czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj w co chcesz wejść. Ale nie teraz jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.