Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Żaba rogata - C. Cornuta wymiotuje




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Qvirs

Qvirs
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3021 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2018 - 15:15

Witam, od dwóch może trzech karmień moja żaba rogata wymiotuje bądz wypluwa to co już zjadła. Sytuacja wygląda tak że zjada a za 2 dni......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Qvirs, 01 December 2018 - 15:28.





Similar Topics: Żaba rogata - C. Cornuta wymiotuje     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2341 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2018 - 16:49

Nie spotkałem się z czymś takim i nie znam odpowiedzi, ale żabka wygląda na sytą, więc może osiągnęła swój limit? Niby trudne w ich przypadku,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Qvirs

Qvirs
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3021 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2018 - 16:53

Ostatnio z 1.5 tygodnia temu. Metabolizm jej jest dosyć dziwny. Kamie ją raz na 4 dni dwoma świerszczami kubańskimi. Lub 3 rybkami akwariowymi (małe).






#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2341 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2018 - 17:19

Hm, to moja żaba przy tej wielkości (jakieś 3-4cm, tak?) jadła mniej. Myślę, że powinieneś poczekać aż się znowu wypróżni, bo poza tym wygląda zdrowo. 



#5 Qvirs

Qvirs
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3021 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2018 - 17:25

A tak w ogole co ile ją karmisz? Najważniejsze czym i jak dużo? Ogólnie najchetniej po tym jak trawi karmiłbym ją raz na 6 dni.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2341 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2018 - 17:34

Już jej nie mam, ale jadła różne rzeczy: świerszcze bananowe, karaczany tureckie, mole woskowe, mączniki (ale te podałem chyba tylko raz, to raczej nie jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Qvirs

Qvirs
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3021 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2018 - 17:45

Widzisz a w poradnikach opisuja gatunek w ten sposob by mlode karmic co dzien a starsze co okolo 3 lub 4 dni. Temperature ma ustawiona......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 AquariusDegel

AquariusDegel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2961 dni
  • Poland / Lubelskie / Opole Lubelskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 December 2018 - 23:20

Jak tam z żabą? 



#9 Qvirs

Qvirs
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3021 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 December 2018 - 02:00

Na te chwile sytuacja jest stabilna. Prawdopodobnie karmówka była zbyt duża. Z świerszczy kubańskich żaba przeszła na domowe. Dodatkowo zwiększyłem oświetlenie i wentylacje. ;) Doczytałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Qvirs, 18 December 2018 - 02:08.






#10 Larsi

Larsi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2509 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2018 - 17:48

Ja też mam żaby, i jak przeczytałem ile dałeś jej karmówki. To na pierwszy rzut białkiem wydało mi się to trochę za dużo.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.