Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Giełda terrarystyczna



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Jasiek525

Jasiek525
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2157 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 November 2018 - 22:29

Siema. Przychodzę z zapytaniem - gdzie lepiej pojechać - na giełdę terrarystyczną Fauna Trhy w Ostrawie, czy na giełdę w Rybniku, pokaz zwierząt egzotycznych w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 November 2018 - 04:06

Co prawda na obu nie byłem już od dłuższego czasu, ale jeśli chodzi o pająki to w Ostrawie było ich bardzo mało, w Rybniku było......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2240 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 November 2018 - 08:14

Byłam na ostatnich dwóch Rybnikach i pajunów tam sporo :)
Looknij sobie na fp wydarzenia, tam się różni wystawcy wcześniej ogłaszają, to można się zorientować......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Mesjah

Mesjah
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3959 dni
  • Poland / Opolskie / Strzelce Opolskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 November 2018 - 22:36

Tak jak wyżej, postaraj się zorientować kto z wystawców będzie i co zabierze. Często osoby oraz hodowcy nie zabierają wszystkiego co mają bo nie miałoby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 GhostTerra

GhostTerra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2286 dni
  • Poland / Śląskie / Racibórz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 November 2018 - 19:18

W Ostravie są 2-3 stoiska z pajakami a w Rybniku z tego co pamiętam to nawet 4:)

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka


#6 piotrek2351

piotrek2351
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2333 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 November 2018 - 09:16

Wiem że pytałeś o inne giełdy ale byłem ostatnio w Świętochłowicach na gieldzie i było tam masa pająków.







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.