Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Legwan Zielony Problemy ze wzrostem/ ze wzrostem masy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 ZielonyL

ZielonyL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2012 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 October 2018 - 19:46

Data zakupy: 13.08.2018 <--- jest to data kiedy Legwan trafił do mnie 

Wiek: około 2 lata

Pochodzenie: WC

Długość Ciała :......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Legwan Zielony Problemy ze wzrostem/ ze wzrostem masy     x


#2 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4266 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 October 2018 - 12:44

Wstaw zdjęcia legwana z różnych ujęć. Wstaw zdjęcia terra. Czy on ma UVB dla tropikalnych ? W jakiej odległości od niego ? Czy ma basen......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4874 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 October 2018 - 21:58

Myślę, że złe warunki które legwan miał wcześniej też na pewno wpłynęły na jego rozwój, jakby nie patrzeć to cały rok. Gady zazwyczaj rosną najintensywniej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 dark1s

dark1s
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3627 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 October 2018 - 20:44

2 miesiące to też nie aż tak długi czas, żeby nie wiem jakie zaszły już zmiany. Myślę, że więcej czasu potrzeba aby i zwierzak się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4336 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 November 2018 - 21:53

38 cm to z ogonem? bo jesli tak to nawet roczne sa wieksze. Wstak zdjecia, bo moze mial ubytki. To bardzo dziwne zwazywszy rowniez na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.