Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - ogrzewanie

- - - - -  
Problem z regałem grzewczym




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 kecz

kecz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2265 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 October 2018 - 09:56

Mam dosyć spory problem chciałem podejść profesjonalnie do tematu i chciałem zrobić regały grzewczy. Okazało się, że najprawdopodobniej źle rozłożyłem kabel grzewczy przez co rozgrzanie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Problem z regałem grzewczym     x


#2 przeuroczo

przeuroczo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5094 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 October 2018 - 10:02

Ale masz tam termoregulator?


A i jeszcze jedno pytanie, za jakiej temperatury wyjściowej rozgrzanie do 28 stopni zajmuje 5h?



#3 kecz

kecz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2265 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 October 2018 - 10:07

Ale masz tam termoregulator?


A i jeszcze jedno pytanie, za jakiej temperatury wyjściowej rozgrzanie do 28 stopni zajmuje 5h?

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 przeuroczo

przeuroczo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5094 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 October 2018 - 10:20

No to czym się martwisz? Rozgrzewa się przez 5h,ale termoregulator będzie Ci go utrzymywał, musisz go tylko sprytnie skonfigurować. Ale jeśli chcesz już go ulepszać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 kecz

kecz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2265 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 October 2018 - 10:30

No to czym się martwisz? Rozgrzewa się przez 5h,ale termoregulator będzie Ci go utrzymywał, musisz go tylko sprytnie skonfigurować.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.