Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Problem z okiem




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Awokado

Awokado
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3646 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Konin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 October 2018 - 22:29

Witam.Dziś zauważyłem po powrocie do domu że, moja Agama posiada taką "narośl" na oku. Od czasu do czasu próbuje się drapać w to oko. Ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Problem z okiem     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 October 2018 - 01:31

Przełóż agamę na jakiś czas na ręczniki papierowe. Spróbuj przemyć delikatnie letnią wodą możesz też użyć sztuczne łzy lub zrobić okłady mokrą chusteczką. Całkiem możliwe,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Awokado

Awokado
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3646 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Konin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 October 2018 - 07:45

Jasne,to spróbuje dzisiaj jej to delikatnie oczyścić. Jak się nie uda to w poniedziałek Vet.






#4 Awokado

Awokado
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3646 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Konin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 October 2018 - 10:50

Dzisiaj wygląda trochę inaczej, bardziej jak opuchlizna po uszkodzeniu mechanicznym, oko też jest lekko przekrwione :/


#5 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 October 2018 - 23:10

Myślę, że udanie się w poniedziałek do weterynarza będzie najrozsądniejszym wyborem.

 

Jak będziesz miał czas, to daj też znać co weterynarz stwierdził po wizycie,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Awokado

Awokado
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3646 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Konin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 October 2018 - 13:53

Niestety czeka go zabieg bo okazało się że to guz :/ Ale powinno być wszystko dobrze !






#7 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 October 2018 - 05:16

No to nieciekawie :/ Pozostaje mi tylko trzymać kciuki, żeby wszystko poszło gładko i bez komplikacji :)




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.