Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Złamanie? Legwan zielony




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Zangle

Zangle
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2186 dni
  • Poland / Śląskie / Świętochłowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 October 2018 - 05:44

Po kilkudniowej nieobecności w domu zauważyłam, że coś niepokojącego stało się z paluszkiem mojej Misi :( opiekował się nią narzeczony to znaczy podawał tylko jedzenie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Złamanie? Legwan zielony     x


#2 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4266 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 October 2018 - 08:54

A to nie jest oparzenie i infekcja ? Nie ma możliwości dotknięcia palcami żarówki grzewczej ? Daj zdjęcie od spodu - tylko jej tego palca......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 przeuroczo

przeuroczo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5093 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 October 2018 - 08:55

Wybierz się do tego weterynarza zamiast codziennie pisać ten sam post. Swoją drogą, wczoraj też napisałaś, że wybierasz się do weterynarza „jutro” czyli dzisiaj, dzisiaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by przeuroczo, 03 October 2018 - 08:55.






#4 Zangle

Zangle
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2186 dni
  • Poland / Śląskie / Świętochłowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 October 2018 - 10:01

Rozglądałam się wczoraj troche po terrarium i to nie moze byc oparzenie, bo Misia nie ma mozliwosci dotknać żarówek. Pytalam juz narzeczonego i wydaje mi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Zangle, 03 October 2018 - 10:04.


#5 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4266 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 October 2018 - 10:34

Gadzinka bardzo zadbana : )

Może to być złamanie, ale to potwierdzi tylko rtg. Idz z nią do weta ( na forum masz listę polecanych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4335 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 October 2018 - 19:25

Nie wyglada mi to ani na opazenie, ani na przytrzasniecie. Jak dla mnie to jakas infekcja. Sprawdz koniecznie koncowke ogona, czy przypadkiem nie odpadl kawalek......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Zangle

Zangle
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2186 dni
  • Poland / Śląskie / Świętochłowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 October 2018 - 05:57

Narzeczony przyznał się, że paluszek został przytrzaśnięty gdy probował dać jej miche z jedzeniem a ten chcial wyjsc. Po wczorajszej wizycie u weterynarza nic konkretnego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4335 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 October 2018 - 17:44

Wyglada na krotki i ciemna dluga koncowka, ale na ten temat powinien wypowiedziec sie weterynarz, ale weterynarz od gadow. Najlepszy jest w Warszawie.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.