Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Legwan zielony i inne gatunki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 gibiceps

gibiceps
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4803 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 September 2018 - 13:09

Zastanawiam się nad stworzeniem biotopowego terrarium i połączeniem swoich legwanów z innymi gatunkami z tego samego biotopu, między innymi żółwiem żabuti, czy Anolisami lub gekonami......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Legwan zielony i inne gatunki     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2319 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 September 2018 - 12:25

Nie mam doświadczenia z legwanem zielonym, ale myślę, że łączenie z nim takich małych w porównaniu do niego jaszczurek nie ma sensu. Obawiałbym się, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 gibiceps

gibiceps
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4803 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 September 2018 - 14:09

Dziękuję bardzo za odpowiedź, jednym z gatunków, które rozważałem był Anolis equestris i czekam na jak najwięcej opinii






#4 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4245 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 September 2018 - 14:12

Baaardzo zły pomysł. Mam dorosłego samca lega - jest wybitnie spokojny i przyjacielski, ale... Sezon godowy to sezon zabijania. Wszystkiego co się rusza i zwłaszcza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Jaguś, 14 September 2018 - 14:16.


#5 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4314 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 September 2018 - 21:13

zastanawiam sie ile masz legwanow, w jakim wieku i jakiej plci? Popieram Jagus. Nie masz takiej mozliwosci by stworzyc biotop tak, by te zwierzeta nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.