Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący owady

- - - - -  
Terrarium dla karaczanów madagaskarskich




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Agwi

Agwi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3490 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 August 2018 - 10:55

  Ostatnio zastanawiałam się nad trzymaniem parki madagaskarów jako zwierzęta ozdobne. Jeśli się rozmnożą, młode zostaną skarmione, więc z tym nie będę mieć problemu. Problemem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Terrarium dla karaczanów madagaskarskich     x


#2 Pitu

Pitu

    Redaktor w dziale Owady

  • Redaktor
  • Z nami od: 5584 dni
  • Poland / Mazowieckie / Kobyłka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 August 2018 - 13:00

Za małe to nie będzie dla dwóch karaczanów, mam tylko wątpliwość jak wygląda otwieranie tego terrarium, czy jest tam szczelina, bo wyklute małe karaczany mogą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 EntomologHobbysta

EntomologHobbysta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2193 dni
  • Poland / Łódzkie / Łask
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 August 2018 - 14:44

Moim zdaniem dla dwóch osobników to trochę za duże terra, myślę, że po prostu szkoda miejsca. Ja 3 sztuki trzymam w terra 20x20x20 ze sporą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by EntomologHobbysta, 18 August 2018 - 15:04.






#4 Agwi

Agwi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3490 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 August 2018 - 22:40

Dziękuję za odpowiedzi. Wszelkie większe szczeliny zostaną zasilikonowane jak zrobiłam to w przypadku małych gekonów płaczących (okazało się, że niepotrzebnie) , zostaną tylko malutkie oczka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Szymonowykoksu

Szymonowykoksu
  • Oczekujący
  • Z nami od: 2269 dni
  • Poland / Łódzkie / Zelów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2018 - 08:59

Najlepsze do zwiększenia terrarium będą wytloczki po jajakach i rolki po papierze toaletowym.

Edited by Szymonowykoksu, 20 August 2018 - 09:00.


#6 EntomologHobbysta

EntomologHobbysta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2193 dni
  • Poland / Łódzkie / Łask
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2018 - 10:50

Masz rację, ale rolki po papierze i wytłoczki nie wyglądają estetycznie. Już lepiej włożyć do środka patyki i/lub płaty korka. Chyba, że prowadzimy hodowlę karmową......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2018 - 13:02

W sprzedaży dostępne jest również drewno z licznymi naturalnymi otworami i tego typu rzeczami - ładnie wyglądają i dają mnóstwo kryjówek. Niestety nie wiem, jakie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.