Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Świerszcz kubanski




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Blo925

Blo925
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3484 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 August 2018 - 21:07

1.Widzialem , ze ludzie w pojemniku dla swierszczy robia wentylacje wycinajac kawalek i wklejajac siatke czy cos takiego. Czy wystarczy, ze zrobie bardzo duzo dziurek ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Świerszcz kubanski     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3877 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 August 2018 - 21:11

1. Siatkę przegryzą, najlepiej zrób dziurki tylko od góry, żeby ewentualny wylęg nie uciekał.
2. Nie, to nieprawda. Żeby się nie rozmnażały musiałbyś mieć owady......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Blo925

Blo925
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3484 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 August 2018 - 21:19

Czyli nic nie moge zrobic z tym zeby sie nie rozmnazaly ?







#4 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3877 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 August 2018 - 08:15

Nie, zawsze znajdą miejsce żeby gdzieś złożyć jaja. Nie będzie to na pewno jakieś wielkie rozmnożenie, ale kilka małych co jakiś czas na pewno będzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2320 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 August 2018 - 17:49

Siatka metalowa wytrzyma, jeśli będzie na suficie, to nawet jej nie tkną. 

 

U mnie bez torfu małe świerszcze się nie pojawiały. Żeby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3877 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 August 2018 - 18:00

@[member='docfaq'] U mnie się kluły z poidełka, a jajka znajdowałam nawet w suchych miejscach i część dożywała dorosłości, chociaż mi nie zależało, żeby się nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3064 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2018 - 10:21

Od co najmniej czterech lat w pojemniku na "kubany" jako dolną wentylację mam siatkę (moskitierę) aluminiową i do tej pory jej nie przegryzły. Próbowałem pojemnika......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 LAMIMP

LAMIMP
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2086 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 October 2018 - 09:25

Ja nie wyobrażam sobie aby nie czyścić i wymieniać hydrożel z poidełka tyle czasu aby wykluły się młode, osobiście wymieniam co drugi dzień, a dno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.