Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Lekki paraliż tylnych nóg




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 pokemon47

pokemon47
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4178 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Oława
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2018 - 00:01

Witam, ogólnie hoduje długo ptaszniki i w sumie nie wie czy ktoś mi pomoże bardziej od tego jak sam to mogę ogarnąć ale może ktoś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by pokemon47, 15 June 2018 - 00:01.





Similar Topics: Lekki paraliż tylnych nóg     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3904 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 June 2018 - 05:03

Miałam podobny przypadek, irminia miała niedowład wręcz wszystkich nóg, chodziła jak upośledzona. Spisałam ją na straty, ale ona następnego dnia wyliniała.


#3 pokemon47

pokemon47
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4178 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Oława
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2018 - 11:39

no oki będę czekał, na początku pomyślałem ze pewnie utknęła na starcie w wylince nawet nie zaczynając linieć i tez spisałem na straty... bo nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Calmwater

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5290 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2018 - 13:44

Daj znac, jak sie sytuacja rozwinela, bo przypadek ciekawy, a jakby innym sie przytrafilo to zawsze beda mieli jakies info i przypuszczenia, jak to sie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Pawliko

Pawliko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2471 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2018 - 18:03

Moze warto podniesc wilgotnosc? Zawsze to bedzie latwiej przy linieniu.



#6 pokemon47

pokemon47
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4178 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Oława
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2018 - 20:56

jak już pisałem nie jestem początkującym:) moje drugie konto które zrobiłem na pospiechu ma ładne parę lat z nickiem "pokemon" bo po prostu zapomniałem danych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 pokemon47

pokemon47
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4178 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Oława
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 June 2018 - 08:55

Mały update, wczoraj myślałem że już po pająku bo leżał dosłownie plackiem i ledwo dychał ale pomyślałem albo do jutra wylinieje albo po nim... i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 pokemon47

pokemon47
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4178 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Oława
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 June 2018 - 02:52

update! myślałem że po wylince będzie wszystko ok i w sumie tak było parę dni ale dziś znowu zaczęło wracać wiec już tracę wszelką nadzieję......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.