Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Wykluta agama nie je, dziura na bruchy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 stefanekkk

stefanekkk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2848 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 June 2018 - 13:46

Witam, moja 8dniowa agama nie jest zainteresowana pokarmem, podaję jej wylęg świerszcza - nawet nie zwraca na nie uwagi. Czy ma mnie to niepokoić? Agama......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Wykluta agama nie je, dziura na bruchy     x


#2 HeLLta

HeLLta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2377 dni
  • Poland / Łódzkie / Sieradz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 June 2018 - 20:05

Jak najszybciej do weterynarza. Jeżeli weterynarz jej nie pomoże to może ma 3 tyg życia. FAST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



#3 hubix557 20

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2474 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2018 - 08:57

Akwarium? Agamy wymagają terrarium, a nie akwarium.  Poza tym co to są za wymiary? Przecież ona się tam kisi i nie ma możliwości ruchu.







#4 stefanekkk

stefanekkk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2848 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2018 - 10:36

I może bezglutenowe świerszcze, ma to przejściowo bo ma 7-8cm, czasem na forach ludzie mnie przerażają. A jak przynoszą Ci na giełdę w pojemniku 15/5......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 hubix557 20

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2474 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2018 - 10:37

Nie jest wystarczające, w akwarium jest brak cyrkulacji powietrza, więc zwierze się najnormalniej dusi, tym bardziej przy takiej temperaturze. 



#6 stefanekkk

stefanekkk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2848 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2018 - 10:42

Ok więc według logiki u mnie po tygodniu tak zaszkodzi ale w sklepach, hodowlach czy na giełdach wszystko gra. Czasem na olx oglądam jakie ludzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 hubix557 20

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2474 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2018 - 10:46

To w jakich warunkach są trzymane w sklepach to każdy wie, w hodowlach są zachowane przynajmniej jakieś standardy. To że ludzie trzymają je w złych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 stefanekkk

stefanekkk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2848 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2018 - 10:53

Jeśli w środku mam termometr i jest w zacienionym miejscu? Więcej niż 29C
w ciągu dnia nie zaobserwowałem. Analogicznie patrzeć to można łatwo policzyć,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2347 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2018 - 17:31

@[member='hubix557'], jeżeli akwarium jest odkryte, nie ma problemu z wentylacją. W końcu powietrze nie stoi w miejscu, tylko cały czas się "przemieszcza", szczególnie w przypadku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 hubix557 20

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2474 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2018 - 17:33

Czekaj co? Akwarium według Ciebie jest odpowiednie dla agam? Radziłbym Ci się doinformować co to jest cyrkulacja powietrza. 




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.