Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący żółwie

* * * * - 1 votes  
Kupno żółwia, jaki gatunek? terrarium?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 PaVVulon

PaVVulon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6221 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2018 - 08:55

Witam serdecznie. Planuję kupno żółwia lądowego, prawdopodobnie byłby to popularny żółw grecki, choć tego jeszcze nie zdecydowałem. Możecie mi powiedzieć jakie inne gatunki zółwi lądowych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kupno żółwia, jaki gatunek? terrarium?     x


#2 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3574 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 May 2018 - 11:48

Bez problemu dostępny jest np. Kinixys sp. Nieduży, nie zimuje, ma szerszą dietę niż Testudo sp. Żółwi nie kupuje się w sklepach, chyba, że masz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 PaVVulon

PaVVulon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6221 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 May 2018 - 12:01

@[member='doru'] - A czy terrarium o wymiarach powiedzmy 90/40/40 byłoby dobre? Raczej zamówiłbym w egzotic-room lub w akwa-terra.






#4 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3574 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 May 2018 - 12:09

Tymczasowo tak, tylko wysokość przy zamkniętym terrarium jest za niska - nie zamontujesz lampy na odpowiedniej wysokości.
Na docelowe dla większego żółwia za małe.


#5 PaVVulon

PaVVulon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6221 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 May 2018 - 12:14

To mnie zmartwiłeś :(. Wcześniej pytałem paru osób i twierdziły, że 80x40 to dobre terra dla greckiego, a tu taki zonk. Szkoda, wiesz jeżeli chodzi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3574 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 May 2018 - 13:00

Odpusciłabym żółwie, one potrzebują sporo miejsca. Może jakaś jaszczurka nadrzewna, skoroże możesz pójść w wysokość?






#7 PaVVulon

PaVVulon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6221 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 May 2018 - 13:25

Sam nie wiem, jakoś osobiście preferuję gatunki naziemne, choć nie powiem, niektóre gekoniki czy kameleonki mają swój urok. A może jakieś bezkręgowce? One wiele miejsca......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3574 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 May 2018 - 14:46

Na pewno bezkręgowce będą ok. Niestety za bardzo nie pomogę, nie zajmuję się tymi zwierzętami.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.