Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Legwan zielony ślady na skórze




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Gogi1300

Gogi1300
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2620 dni
  • Poland / Łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 January 2018 - 22:27

Witam potrzebuje pomocy w zdiagnozowaniu śladów na skórze legwana, poprzedni właściciel twierdził że to jest oparzenie ale wygląda mi to na coś w rodzaju grzyba,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Legwan zielony ślady na skórze     x


#2 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4336 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 January 2018 - 22:36

Patrzac na kolce to mozliwe. Ale nie jestem wetem, by okreslic ktore to. Jesli nie rosnie to mozesz poczekac do wylinki, wtedy bedziesz widzial. Napewno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4809 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 February 2018 - 17:11

Wizyta u weta konieczna szybciej raczej niz pozniej. Podobnie wygladala skora u legwana zdiagnozowanego jako posiadajacy zakazenie skorne salmonella. Wyodrebniono niemal czyste kultury salmonelli. Poniewaz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4336 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 February 2018 - 23:31

Mike przepraszam, ale wszystkie chorobo skorne, czy to grzyb, czy poparzenie wygladaja tak samo. A w tym konkretnym wypatku patrzac po kolcach bardzo prawdopodobne jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by babajaga27, 01 February 2018 - 23:32.


#5 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4809 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2018 - 00:49

No wiec tutaj wlasnie jest problem. Ogladajac zdjecia mozna wysnuwac pewne hipotezy, ale nic nie zastapi ogledzin zywego zwierzecia. Pisze z czym mi sie to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Gogi1300

Gogi1300
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2620 dni
  • Poland / Łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2018 - 10:07

Dzisiaj wybiore się ze zwierzakiem do weterynarza żeby zrobił kompleksowe badania






#7 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4336 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 February 2018 - 00:45

To fakt, ale dobry specjalista, a w zimie ludzie wybieraja byle kogo, aby blizej. Ja juz nie raz sie przejecham, wiec wiem jak to jest.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.