Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

* * * * * 2 votes  
Roztocza w Terrarium




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 mcpat2013

mcpat2013
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2546 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2018 - 20:45

Witam! mam pewien problem z przypuszczam "roztoczami" ale zaczynając...Musiałem wyjechać z domu na kilka dni czyli norma nakarmiłem swoje zwierzątka spryskałem wodą i wszelkie robaki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Roztocza w Terrarium     x


#2 Nek111

Nek111
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2361 dni
  • Poland / Lubuskie / Słubice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2018 - 21:39

1. Nie

2. Bez zdjęcia nic nie powiem

3. Trzeba utrzymywać niską wilgoć, oraz polepszyć wentylację. I żeby w terrariach nie panował syf.

 

Zobaczymy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6436 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2018 - 21:42

Z opisu wynika że miałem chyba to samo. Chociaż mączniki mi nie padły... Czy te robaczki starają się wspinać i gromadzą się w górnych partiach?......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 mcpat2013

mcpat2013
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2546 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2018 - 21:45

@[member='Nek111'] zdjęcia niestety nie mam jak dać bo są zbyt małe jak na mój aparat
@[member='Nonac'] tak mączniki miały trochę wilgoci oraz te stworzonka gromadzą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6436 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2018 - 22:07

Nie jestem ekspertem, w zasadzie w ogóle nie znam się na tym, zawsze byłem kiepski z biologi :unsure: . Ale wydaje mi się, że masz roztocza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 mcpat2013

mcpat2013
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2546 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2018 - 22:10

@[member='Nonac'] uff... dzięki! już się bałem że pająki mi wszystkie padną ;p







#7 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6436 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2018 - 22:16

Ja też trochę zacząłem świrować jak zobaczyłem tysiące takich S@#$%

 

J80hRZd.jpg

 

Jeśli masz to samo to nie masz co się bać,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Calmwater

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5286 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 January 2018 - 13:16

Ciekawy temat, tez mialem takie "kuku" jakis czas temu, tez u macznikow po podaniu zbyt duzej ilosci owocow. Zeruje toto tez na padlych owadach/resztkach w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6436 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 January 2018 - 13:31

Opisałem to paskudztwo na arachnoboards. Potwierdzili tam, że to tak zwane 'grain mites' czyli roztocza zbożowe po naszemu;)

Lęgnie się to w wilgotnym zbożu i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Nonac, 22 January 2018 - 13:43.






#10 Mikas

Mikas
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3545 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 August 2018 - 17:37

siemanko :) ja właśnie kupiłem płytke globalną - arox i zastanawiam się czy wsadzić ją do terrarium aby zniszczyła roztocza (czarne i czerwone) które siedzą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.