Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


odmiany barwne

- - - - -  
Ubarwienie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Crooo

Crooo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2421 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 November 2017 - 21:13

Witam posiadam ww modliszke i teraz pytanie, kupiłem ją w stadium L1 max L2 (jak znajdę to dorzucę zdjecie) u mnie przeszła 3 wylinki, teraz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Ubarwienie     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3877 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 November 2017 - 21:59

Jaki gatunek? Ubarwienie raczej normalne - wygląda na zwyczajne rozsunięte segmenty odwłoka, dzieje się tak jak modliszka jest najedzona. Można określić płeć, ale musiałoby być......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Crooo

Crooo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2421 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 November 2017 - 22:52

Hierodula sp Golden , choć póki co nic z golda nie ma.. Postaram się o lepsze zdjęcie jutro. Oraz o zdjęcie z pierwszego dnia i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3818 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2017 - 09:27

@[member='Crooo'], nie wiem, jak to będzie z "golden", bo nie wiem co to za gatunek (gatunki?; ktoś już gdzieś pisał, ale nie chce mi się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Crooo

Crooo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2421 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2017 - 18:19

Witam, załączam zdj z pierwszego dnia, lepszych nie mam i nie wiem czy uda się wam odgadnąć czy to L1 czy L2. Dzisiaj wróciłem z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.