Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Sposób podawania pokarmu.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 jacek1412

jacek1412
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2595 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Orneta
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 September 2017 - 12:05

Witajcie.

Od miesiąca mam gekony orzęsione, dwie samiczki.

Może banalne pytanie, ale chciałbym wiedzieć jak podajecie pokarm swoim podopiecznym.

Zanim stałem się posiadaczem zwierzaków przez......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Sposób podawania pokarmu.     x


#2 Janiu

Janiu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2789 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Skarżysko Kamienna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 September 2017 - 13:00

Najpierw włóż pudełko z świerszczami do lodówki na 5-10 minut. To powinno je spowolnić... Potem poodcinaj im odnóża do skakania. Widziałem to raz na youtubie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 jacek1412

jacek1412
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2595 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Orneta
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 September 2017 - 15:41

Z tą lodówką przerabiałem, rzeczywiście zamula to świerszcze,( głupie i śpiące) ale to wyrywanie kopytek jakieś takie  :? ,chociaż jadąc na ryby też wbijam haczyk......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by jacek1412, 28 September 2017 - 15:43.






#4 Bobby75

Bobby75
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2885 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Elbląg
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 October 2017 - 20:16

Posiadam dwie samiczki które preferują głównie świerszcze. Testowałem różne gatunki i kupuję świerszcze domowe gdyż są wg. mnie mniej muzykalne i nie tak skoczne. Delikwenta......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 jacek1412

jacek1412
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2595 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Orneta
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 October 2017 - 15:52

Też mam dwie samiczki i nie ukrywam że, najfajniej jak jakiś świerszcz ucieknie podczas karmienia i biega luzem po terrarium, wydaje mi się że mają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by jacek1412, 03 October 2017 - 15:58.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.