Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący owady

- - - - -  
Pierwsza styczność




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Crooo

Crooo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2440 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2017 - 23:45

Witam, od jakiegoś czasu studiuję wasze forum, choć i tak jeszcze dużo muszę wiedzieć. Mam zamiar zaopiekować sie moją pierwszą modliszką. Wyposażyłem się w akwarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Pierwsza styczność     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3896 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 August 2017 - 05:21

Akwarium to nie terrarium i nie nadaje się do zwierząt terrarystycznych tylko do rybek. Kup terrarium. Najlepiej modliszke kup na forum, w zoologicznych mogą sprzedawać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by VisibleNoise, 17 August 2017 - 05:27.


#3 dune

dune
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2941 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 August 2017 - 09:23

Pojemniki dla modliszek najlepiej Przykrywać siatka w typie moskitiery bo modliszki chętnie linieją na pokrywkach i musza się moc dobrze "uczepić" na wisząco

Modliszki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by dune, 17 August 2017 - 09:33.






#4 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3837 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2017 - 11:10

@[member='Crooo'],
* To, jaką możesz wybrać modliszkę, zależy od tego, jaką chcesz i jaką jesteś w stanie utrzymać. Jest cale multum gatunków, więc zróbmy tak:......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3896 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 August 2017 - 11:30

@[member='mantiss111'] Nie mówię o wysokiej wilgotności, tylko o dosyć wysokiej i to bardziej miałam na myśli właśnie to spryskiwanie, podczas wylinki i lekką wilgotność podłoża.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3837 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2017 - 11:59

@[member='VisibleNoise'], w przypadku odpowiednio dużego pojemnika nie ma problemu z cyrkulacją powietrza.







#7 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3896 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 August 2017 - 12:29

@[member='mantiss111'] Powiem tak... Akwarium nigdy nie będzie tak dobre jak terrarium, bo nie bez powodu zostało ono zaprojektowane w taki a nie inny sposób i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Crooo

Crooo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2440 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2017 - 22:38

Witam, wszystko starannie i zrozumiale przeczytałem i wyciągam wnioski. Z wyżej wymienionych najbardziej spodobała mi się  Rhombodera basalis na pierwszą modliszkę i chyba......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3896 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 August 2017 - 23:10

@[member='Crooo'] Wiórki kokosowe się je :P Skoro to kokos to pewnie jest to chips kokosowy, czyli generalnie dobre podłoże. Ogółem to tak jak pisałam nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by VisibleNoise, 17 August 2017 - 23:14.






#10 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3837 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 August 2017 - 12:49

Ja zawsze spotykałem się z nazwą włókno kokosowe, nie wiórki :). Ale chips kokosowy :D?
Słoik to ma przede wszystkim nieodpowiedni kształt. Jeśli chce się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.