Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący owady

* * * * * 1 votes  
Dopełnienie wiadomości na temat hodowli modliszki (Początkujący)



Best Answer Monczek, 21 May 2017 - 18:25

No to tak :) : 

Akwarium to nie to samo co terrarium.

Zestaw na allegro wygląda sensownie, a z sprzedawcą miałem osobiście dwukrotnie od czynienia......................for more text you need to be logged... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 DieLieCheery

DieLieCheery
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2531 dni
  • Poland / Lubuskie / Słubice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2017 - 16:20

Witam!

Od pewnego czasu zainteresowałem się terrarystyką, a szczególnie zaintrygowały mnie modliszki. Postanawiam zrobić sobie mały prezent i takową zakupić. Znalazłem na allegro ciekawą aukcję,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Dopełnienie wiadomości na temat hodowli modliszki (Początkujący)     x


#2 Monczek

Monczek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2704 dni
  • Poland / Śląskie / Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2017 - 18:25   Best Answer

No to tak :) : 

Akwarium to nie to samo co terrarium.

Zestaw na allegro wygląda sensownie, a z sprzedawcą miałem osobiście dwukrotnie od czynienia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 DieLieCheery

DieLieCheery
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2531 dni
  • Poland / Lubuskie / Słubice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2017 - 18:42

Myślałem na początku, żeby wziąć to największe terrarium, które jest w tym zestawie na allegro, wyciąć wytłoczkę do jajek i tam wsadzić, po czym umieścić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by DieLieCheery, 21 May 2017 - 21:14.






#4 AquariusDegel

AquariusDegel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2967 dni
  • Poland / Lubelskie / Opole Lubelskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2017 - 18:50

Karmówkę można trzymać w plastikowych pojemnikach z marketu za parę zł. Porobić dziurki na wentylację i tyle ;). A co do sprzedawcy, to jest jeden......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 DieLieCheery

DieLieCheery
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2531 dni
  • Poland / Lubuskie / Słubice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2017 - 18:54

I jak mniemam pewnie czyta ten temat  :-D  No nic, dziękuję wszystkim za informacje, temat uważam, że jest do zamknięcia  ^_^



#6 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3846 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2017 - 19:46

Ja bym coś dodał.

4. Co do karmienia ze szpilki, to należy przypomnieć jak ono powinno wyglądać (początkujący może tego nie wiedzieć). Modliszka niekoniecznie złapie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by mantiss111, 21 May 2017 - 19:52.






#7 DieLieCheery

DieLieCheery
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2531 dni
  • Poland / Lubuskie / Słubice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2017 - 20:54

Będę pamiętał o Tobie @[member='mantiss111'] w razie problemów z modlichą! Dzięki raz jeszcze wszystkim za wszelkie informacje, jak tylko dojdzie do mnie ten słodziak to będziecie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by DieLieCheery, 21 May 2017 - 20:54.


#8 DieLieCheery

DieLieCheery
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2531 dni
  • Poland / Lubuskie / Słubice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 May 2017 - 14:00

W związku z zaistniałą sytuacją (oferta na allegro nie jest aktualna) mam zamiar kupić tę samą modliszkę w stadium L2, ale potrzebuję od was dodatkowej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Monczek

Monczek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2704 dni
  • Poland / Śląskie / Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 May 2017 - 14:30

Dla Rhombodera megaera docelowa tuba to na pewno ta największa 20cm/30cm, co do karmówki to lepiej mieć te owocówki chyba, że masz sprawdzonego sprzedawcę co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3846 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 May 2017 - 18:37

Crickets Farm wysyła naprawdę małe świerszcze. Nadają się da L2, a ja używałem te większe z opakowania nawet dla Yersiniops L4 i nie było problemów.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.