Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący ptaszniki

- - - - -  
Smithi L5, albiceps L4 i świerszcze




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 Raknor

Raknor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2545 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Sandomierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 May 2017 - 13:41

Hejka

 

Jestem początkującym hodowcom, sporo czytałem na tym forum i "czarnym" ale nadal mam dylematy. Odebrałem z poczty dwa ptaszniki, Brachypelma smithi L5 i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Smithi L5, albiceps L4 i świerszcze     x


#2 machina

machina
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3368 dni
  • Poland / Łódzkie / Głowno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 May 2017 - 15:01

Swiescz moglby byc ciut mniejszy , poza tym jak ma go dorwac jak swierszcz ma hektar terenu do ucieczki ?
Daj pajuny do mniejszych pojemnikow......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Raknor

Raknor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2545 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Sandomierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 May 2017 - 16:28

Smithi chyba zabił, bo świerszcz widzę ze kona i ma rozwalony pancerz na grzbiecie nie widziałem akcji. Pająk siedzi uczepiony pod przykrywką faunboxu. Same boxy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 machina

machina
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3368 dni
  • Poland / Łódzkie / Głowno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 May 2017 - 17:39

Moze i nie sa mega ale za duze do takich maluchow , ja takie malenstwa trzymam w pojemnikach na mocz i maja sie swietnie .


#5 Raknor

Raknor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2545 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Sandomierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 May 2017 - 18:19

Ok dzięki za pomoc, kupie jutro mączniki i spróbuję ich karmić połowa robala, z pincety się poda pod nos. Świerszcze usunąłem, ten martwy chyba przechodził......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 machina

machina
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3368 dni
  • Poland / Łódzkie / Głowno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 May 2017 - 19:02

Najpierw daj im urosnac , potem przyjdzie czas na strojenie terra .
Maczniaka nie podawaj pod nos tylko poprostu wrzuc , w calej paczce napewno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Raknor

Raknor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2545 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Sandomierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 May 2017 - 07:04

Mączniki kupione, mały przecięty na pół i po pół do obu pająków, zobaczymy czy zjedzą. Będzie to wieczorem widać? Bo obecnie zwyczajnie stoją obok karmy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 machina

machina
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3368 dni
  • Poland / Łódzkie / Głowno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 May 2017 - 08:15

Wysysaja , nastepne mozesz podac za 2-3 dni.


#9 Raknor

Raknor
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2545 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Sandomierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 May 2017 - 06:58

Dzięki Machina za zainteresowanie i pomoc, przełożyłem je do słatkoboxów, bo kupione moczboxy wydały się za małe. Próba karmienia dwa dni temu małymi mącznikami okazała......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Raknor, 20 May 2017 - 06:59.






#10 machina

machina
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3368 dni
  • Poland / Łódzkie / Głowno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 May 2017 - 12:46

Sazimai i chromka jak najbardziej sie mdadaja , M.balfouri toche agresorek , wlezie do nory albo innej kryjowki , ale wyskajuje gdy cos sie dzieje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by machina, 20 May 2017 - 12:47.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.