Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Jaka karma dla orzęska: Repashy, Komodo, Pangea, Black Panther




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 izowita

izowita
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6948 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 March 2017 - 12:26

Witam.

Na rynku jest dostępnych kilka karm kompletnych dla gekonów orzęsionych m in. Repashy, Komodo, Pangea, Black Panther.

 

Ja osobiście podaję mojemu Repashy, jednak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jaka karma dla orzęska: Repashy, Komodo, Pangea, Black Panther     x


#2 QQxQ

QQxQ

    Moderator w działach jaszczurkowych, Pomocnik w dziale giełdowym

  • Moderator
  • Z nami od: 4501 dni
  • Poland / Podlaskie / Bielsk Podlaski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2017 - 18:36

Ja używam jako dodatek do diety Repashy, stosowałem też BPZ jak i Pangea , BPZ znika w mgnieniu oka bardzo im smakuje, ale i tak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 izowita

izowita
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6948 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 March 2017 - 20:34

:mrgreen: Jasne, że  Repashy nie daję jako podstawę, choćby dlatego że orzęs duzo chętniej zjada jednak owady.

Jak był mały dostawał na zmianę: 1......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 QQxQ

QQxQ

    Moderator w działach jaszczurkowych, Pomocnik w dziale giełdowym

  • Moderator
  • Z nami od: 4501 dni
  • Poland / Podlaskie / Bielsk Podlaski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2017 - 08:46

Możesz kupić na test BPZ i zobaczyć czy będzie smakowało, fakt skład ma trochę lepszy jak Repashy



#5 kuse10

kuse10
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2723 dni
  • Poland / Lubuskie / Słubice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 March 2017 - 21:48

Repashy mój wcina aż miło, natomiast Komodo tylko raz liznął i już więcej tego nie tknął (zresztą w zapachu też takie jakieś dziwne...). BPZ i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 izowita

izowita
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6948 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 March 2017 - 18:07

Dzieki za odpowiedzi. Kupie na testy Black Panther






#7 Marcysiek

Marcysiek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1931 dni
  • Poland / Mazowieckie / Siedlce
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 August 2022 - 19:53

Hej, podepnę się pod temat. Ostatnio Pangea znika ze sprzedaży i boję się że obudzę się z ręką w nocniku i bez ulubionej karmy moich......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 k7l

k7l

    Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator
  • Z nami od: 2529 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 August 2022 - 06:58

@[member='Marcysiek'] U mnie najlepiej sprawdza się właśnie pangea czerwona ale z nią to juz tak jest ze okresowo są braki. Używałem Pangea, repashy i DR.Rhaco......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.