Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Hodowla świderków/zatoczków w akwarium z Żółwiem




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Amai

Amai
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2631 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 February 2017 - 16:23

Witam wszystkich serdecznie!

Od kilku tygodni jestem posiadaczem małego żółwia chińskiego. Żywię go przede wszystkim ślimakami świderkami które dostaję za darmo w sklepie zoologicznym (oczywiście......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Hodowla świderków/zatoczków w akwarium z Żółwiem     x


#2 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4345 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 March 2017 - 07:10

na spokojnie wpuszczaj ile wlezie. Zolwie jak maja polowac na swoj pokarm nie sa skore do przejedzenia, bo to lenie :) Oczywiscie, ze pewnie w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Amai

Amai
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2631 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 March 2017 - 14:17

joanna27 a powiedz mi jeszcze czy w tym czasie kiedy wpuszczę świderki do akwa i będą one widoczne na powierzchni to dokarmiać osobno żółwia czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4345 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 March 2017 - 21:40

Raz na jakis czas..


#5 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7541 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 March 2017 - 23:11

O ile dobrze pamiętam, zatoczki chyba lepiej się mnożą, a jeśli w akwa nie będzie mnóstwa zakamarków, to żółw będzie chyba trzymał populacje pod kontrolą.



#6 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3601 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 March 2017 - 11:48

Według mnie to Ty nie nadążysz, bo żółw wszystko zje.

Miałem różne wodno-lądowe, koniecznością było utrzymywanie osobnego zbiornika (60L) z rybkami i ślimakami. I też......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Amai

Amai
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2631 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 March 2017 - 12:45

A więc tak wygląda sprawa.... No cóż ^^ Jakoś sobie dam radę z tym wszystkim - póki co za rybkami nie pływa i raczej się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3601 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 March 2017 - 12:50

W dużym mieście jak Kraków przeglądaj OLX i Gumtree. Ja ciągle brałem rośliny, ślimaki, rybki, za darmo albo się zamieniałem za coś, gdy miałem żółwie.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4345 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 March 2017 - 19:10

slimaki mimo wpuszczania setkami-a uwierzcie ze w litrowym sloiku zmiesci sie setki slimakow nigdy nie mialam plagi. Niestety nie jestem w stanie powiedziec ktore sie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Amai

Amai
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2631 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 March 2017 - 11:53

@[member='Radagast'] zaskoczyłezaskoczyłeś mnie tą informacją o młodych raka marmurkowego! Jak pisałem wcześniej miejsca za bardzo nie mam na drugie akwarium ale popytam znajomego który kiedyś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.