Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - wilgotność

- - - - -  
Wentylacja terrarium dla zbożówki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 JohhnyDerpp

JohhnyDerpp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2768 dni
  • Poland / Lubelskie / Łuków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 October 2016 - 19:16

Zrobiłem swojej zbożówce "terrarium" o wymiarach 1000x500x500mm. Przy budowie zapomniałem o najważniejszej rzeczy - wentylacji, dzięki czemu mam praktycznie akwarium. Obecnie zrobiłem mu coś a'la......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wentylacja terrarium dla zbożówki     x


#2 jarek154

jarek154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3447 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2016 - 08:58

Zamontuj na gorze siatkę wentylacyjna na całej długości wystarczy. Zbożowce trzeba spryskiwac terrarium tylko przed zbliżająca się wylinka, w pozostałych przypadkach niska wilgotność wystarczy


#3 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4063 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2016 - 15:11

Zamontuj na gorze siatkę wentylacyjna na całej długości wystarczy. Zbożowce trzeba spryskiwac terrarium tylko przed zbliżająca się wylinka, w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 KamilZ

KamilZ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3098 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2016 - 16:28

Rozbieżność między termometrami i higrometrami analogowymi i cyfrowymi? Jakoś mnie to nie dziwi. Na analogi nawet nie patrz, raz jak kupiłem, to pokazywał mi wilgotność......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4063 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2016 - 17:27

@[member='KamilZ'] zastanawiam się usunąć, ukryć czy zostawić te herezje, temat dotyczy węża zbożowego przy którym fogger jest jeszcze bardziej bezsensownym pomysłem niż spryskiwanie. Skąd taka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 KamilZ

KamilZ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3098 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2016 - 19:13

@[member='adamkraka'] serdecznie dziękuję za upomnienie. Skąd wziąłem informację, że wąż będzie mógł się źle czuć w środowisku o 30-35% wilgotności?

A no daleko nie szukałem: ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4063 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2016 - 19:30

Ten przedział jest przedziałem wilgotności pokojowej, spadek do 30% też mieści się w normie ale nie powinien być stały, a uwierz mi trzeba naprawdę grzać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 KamilZ

KamilZ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3098 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2016 - 20:16

Idąc twoim tokiem myślenia można by powiedzieć, że dla zbożówki będzie też dobra wilgotność na poziomie 20%, czy 90%, bo taka rozbieżność potrafi być w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by KamilZ, 17 October 2016 - 21:27.


#9 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4063 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2016 - 22:21

Widzisz mamy problem bo widzę że starasz się być zawsze najmądrzejszy to sobie bądź, sprawdź sobie jak wygląda 20% wilgotności jak 30% i jak 40%......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 KamilZ

KamilZ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3098 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2016 - 23:35

@[member='adamkraka']

1. Wszystko fajnie tylko nie wiem, czy potrafisz czytać ze zrozumieniem. Już Ci napisałem, że w tym wypadku nie mamy do czynienia z chwilowym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.