Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Terrarium dla jeża pigmejskiego




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 floose

floose
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2783 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 September 2016 - 18:56

Hej,

ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad kupnem jeża. Najpierw trzeba się jednak z tematem zapoznać, dokładnie. Spędziłam długie godziny nad przeszukiwaniem różnych stron i odpowiedzi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Terrarium dla jeża pigmejskiego     x


#2 REKSIOO

REKSIOO
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3634 dni
  • Poland / Śląskie / Wodzisław Śląski
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 September 2016 - 17:00

 Jeż potrzebuje odpowiedniej temperatury, a w mieszkaniu może być trudno ja utrzymać na odpowiednim poziomie.  Można go oczywiście puszczać wolno , ale zawsze pod nadzorem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3602 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 October 2016 - 12:54

Przenoszę temat z "[url='http://www.terrarium.pl/index.php?showforum=23']Początkujący terraryści i początkujący pozostałe grupy zwierząt[/url]" do forum właściwego "[url='http://www.terrarium.pl/index.php?showforum=117']Jeże[/url]".






#4 Misia

Misia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4498 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 October 2016 - 12:57

Przyznam, że trudno mi ufać osobą które mówią o swoich jeżach jako podłogowych... Ok, jeżeli jeż ma do dyspozycji np. jeden stały zabezpieczony pokój ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Misia, 08 October 2016 - 12:59.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.