Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
karmienie orzęska




  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 BlueSpider1999

BlueSpider1999
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 15:31

Witam. Mam gekona orzęsionego od niedzieli i problem polega na tym, że nie chce jeść. Ma dosyć spore terrarium ( wymiary jak dla dorosłego), ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: karmienie orzęska     x


#2 jarek154

jarek154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3420 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 17:50

Gościu podstawowy błąd,gekon się jeszcze nie zaaklimatyzował,poczekaj tydzień i dopiero wtedy daj mu jeść,nie dotykaj gekona w tym czasie



#3 BlueSpider1999

BlueSpider1999
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 18:36

@[member='jarek154'] mam wiele zwierząt i wiem, że najpierw musi się zaaklimatyzować. Myślałem, że 4 dni to dużo jak dla takiego malucha. ile dni mogę czekać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by BlueSpider1999, 17 August 2016 - 18:38.






#4 BlueSpider1999

BlueSpider1999
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 August 2016 - 08:11

O papki się już nie martwię, ale co ze świerszczami? Jak przekonać gekona do nich? Jeśli gekon ich nie zacznie jeść w przyszłym tygodniu kupię......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 gilgamesh

gilgamesh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3257 dni
  • Philippines
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 August 2016 - 08:13

Orzęsione mogą się aklimatyzować nawet miesiąc........ zależy od osobnika ale faktycznie u takiego malucha nie powinno trwać więcej niż 1tyg-2 co do świerszczy ja zostawiłem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by gilgamesh, 18 August 2016 - 08:15.


#6 BlueSpider1999

BlueSpider1999
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 August 2016 - 08:32

@[member='gilgamesh'] czyli jak nie zacznie jeść świerszczy do powiedzmy poniedziałku to kupować repashy? podejrzewam, że młody był karmiony tylko tym i dlatego tak niechętnie je......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 gilgamesh

gilgamesh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3257 dni
  • Philippines
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 August 2016 - 09:36

Na wszelki wypadek kup ale z mojego doświadczenia (twój gekon może być inny) 8 miesięczne geki karmione tylko repashy po 3-4 dniach zaczęły normalnie jeść......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 BlueSpider1999

BlueSpider1999
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 August 2016 - 10:25

ok. Uspokoiłeś mnie trochę. Dzięki za pomoc. ;)



#9 Snafu

Snafu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2728 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 October 2016 - 17:36

Witam,

Jak już jest mowa o karmieniu to sporo forów przeczytałem i nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Chcę swojego przyszłego Gekona Orzęsionego karmić gotowym pokarmem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 gilgamesh

gilgamesh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3257 dni
  • Philippines
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 October 2016 - 18:50

świerszcze musisz każdorazowo posypywać wapniem z D3 co 1-2 tyg witaminami,tak samo repashy bo chociaż ma to w sobie to jest tego zdecydowanie za mało.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.