Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Hybryda omszałego i orzęska?




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 gilgamesh

gilgamesh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3278 dni
  • Philippines
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 July 2016 - 13:57

Witam jak w temacie,znalazłem dziś na instagramie profil https://www.instagram.com/mistedcresteds/   którego właściciel pisał że udało mu się "z parzyć" (nie wiedziałem jakiego słowa użyć)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by gilgamesh, 29 July 2016 - 13:58.





Similar Topics: Hybryda omszałego i orzęska?     x


#2 kraska23

kraska23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3016 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 July 2016 - 17:06

Wpisz w Google "crested gecko x chahoua" i obejrzyj zdjęcia w grafice. Po nich można wywnioskować, że jest to możliwe. Ale czy słuszne? Wg mnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 gilgamesh

gilgamesh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3278 dni
  • Philippines
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 July 2016 - 17:33

Mam takie samo zdanie tylko nie wiedziałem wcześniej że to możliwe,pózniej wstawił na fanpage zdjęcie dorosłego i wyglądał trochę jakby orzęsiony spleśniał :E







#4 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3293 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 July 2016 - 17:48

A według mnie projekt bardzo ciekawy i przynajmniej jest pewność, że brak w tym miocie chowu wsobnego, a jak wiemy ten jest u orzęsków ogromny.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 gilgamesh

gilgamesh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3278 dni
  • Philippines
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 July 2016 - 18:36

Każdy ma swoje zdanie ja jednak uważam że poza zwiększoną pula genetyczną nie ma to większego sensu,ani to ładniejsze ni sprawniejsze,amerykanie na forach jako plus......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3293 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 July 2016 - 18:38

Takie hybrydowanie daje duże pole do popisu jeśli chodzi o tworzenie odmian barwnych, starczy na spojrzenie na hybrydy węży zbożowych i węży mlecznych, niektóre wariany......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 gilgamesh

gilgamesh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3278 dni
  • Philippines
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 July 2016 - 18:41

Tak tylko że trzeba wziąć pod uwagę że często (oczywiście zależy od człowieka) tacy hodowcy wpadają na głupie pomysły żeby propagować hybrydy jako "ultimate" obu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 nopainnogame

nopainnogame
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3728 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 July 2016 - 16:02

Patrząc jakim kosztem są tworzone nowe odmiany gekonków to jakoś moralnie nie potrafię tego popierać. W ostatnim czasie było głośno choćby o 

Lilly White......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3293 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 July 2016 - 16:05

@[member='nopainnogame'] możesz to troche zobrazować?







#10 nopainnogame

nopainnogame
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3728 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 July 2016 - 16:25

Na fanpage pojawił się post, który był przez niecały dzień. Wielu hodowców zachwycała się efektami jako rozwojem w poznawaniu genetyki orzęsków. Reszta zauważyła ile maluchów......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.