Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący żółwie

- - - - -  
Jak szybko rośnie żółw? Na jaki czas wystarczy terrarium?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 chomikolak

chomikolak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3090 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Oława
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 July 2016 - 11:36

Witam, 

Za mniej-więcej pół roku będę miała możliwość posiadania kolejnego zwierzęcia, jak na razie dużo czytam i rozważam. 

Ostatnio myślałam nad żółwiem wodno-lądowym, i nawet......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jak szybko rośnie żółw? Na jaki czas wystarczy terrarium?     x


#2 veltaxio

veltaxio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3254 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 July 2016 - 14:28

lampy sa potrzebne, tego nie przeskoczysz... ale podziwiam ze az takie taktyki na rodzicow planujesz przy podejmowaniu decyzji o nowym domowniku.. no bo co tam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 chomikolak

chomikolak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3090 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Oława
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 July 2016 - 15:05

Tak, wiem że są potrzebne, i tak jak pisałam to i tak będą włączone, bo rodzice żadko kiedy wchodzą do mojego pokoju.
to terrarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 chomikolak

chomikolak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3090 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Oława
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 July 2016 - 18:40

Właśnie mnie olśniło, że przez większą część roku żarówki tak na prawdę nie będą  potrzebne. 

Latem (2 połowa czerwca- koniec sierpnia) dużą część dnia będę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3573 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 July 2016 - 23:22

Nie bierz ŻADNEGO zwierzaka jeśli rodzice się nie zgadzają. To się zawsze źle kończy. Skoro już jest problem z dogadaniem się to co jak żółw......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 chomikolak

chomikolak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3090 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Oława
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 July 2016 - 09:26

Czy ja gdzieś napisałam, że wezmę, jeśli rodzice się nie zgodzą?
jak mimo wszystkiego się nie zgodzą, to wezmę wodniaka...
co do leczenia,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 veltaxio

veltaxio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3254 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 July 2016 - 12:29

jesli rodzice sie zgodza to najlepszym wyborem bedzie stepowy, terrarium poki co wystarczy.. podstawa to wybieg zewnetrzny i wlasciwe przygotowanie do zimowania CHOCIAZ odradzalbym zimowanie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3573 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 July 2016 - 21:52

Terrarium nie wystarczy, bo na tak małej powierzchni nie będzie dobrej różnicy temperatur. Uważam, że lepszym wyborem są żółwie z basenu morza śródziemnego, są nieco......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4814 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 July 2016 - 22:19

z ta oszczednoscia energii w zimie tez zle kombinujesz, bo agregat w lodowce zezre wiecej pradu niz zarowka grzewcza. Ale w zasadzie koszt niewielki a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.