Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Problem z karmieniem Gekon Chiński Goniurosaurus lichtenfelderi




  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 Warzywko534

Warzywko534
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2901 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2016 - 11:18

Witam.Od około 2 tygodni mój gekon chiński nic nie je . Czasami miał przerwy od jedzenia ale nie aż tak długie . Karmiłem go zawsze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Problem z karmieniem Gekon Chiński Goniurosaurus lichtenfelderi     x


#2 Rasta_Gecko

Rasta_Gecko

    Nieaktywny Koordynator w działach jaszczurkowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6587 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2016 - 14:25

Możesz zwiększyć temperaturę o 1-2 °C, choćby przez dodanie punktu świetlnego w postaci świetlówki kompaktowej. Jeśli terrarium jest niskie miejscowo taka świetlówka odrobinę zwiększy temperaturę. 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Warzywko534

Warzywko534
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2901 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2016 - 16:38

Gekon ma żarówkę i gdy ustawiłem termometr pod nią ok 5 cm (ale w ciąż w terrarium) to pokazał 28 stopni nie wiem już jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 oskar170201

oskar170201
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3863 dni
  • Poland / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 April 2016 - 12:01

tak jak mój poprzednik zkomentowal postaraj sie jak najszybciej zrobić badania na pasożyty. Mam to ciebie jedno pytanie gdzie kupiłeś gekona?



#5 Warzywko534

Warzywko534
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2901 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 April 2016 - 18:14

W sklepie terrarystycznym ebazyliszek w Krakowie



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.