Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Żółw - problem z wagą




  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 Vanaloon

Vanaloon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7171 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 September 2005 - 11:55

Witam, mam żółwika po przebytej krzywicy, teraz ma lekką niedowagę i chciałbym go jakoś wzmocnić... czy są jakieś odżywki czy coś w tym stylu, i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Żółw - problem z wagą     x


#2 krist

krist
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7458 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 September 2005 - 12:48

żólw nie może zbyt szybko przybierać na wadze gdyż właśnie to jest przyczyną krzywicy... nadmierny rozrost spowodowany przekarmianiem przez co dochodzi do zaburzeń mineralno-witaminowych które......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Vanaloon

Vanaloon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7171 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 September 2005 - 18:28

No ale to nie chodzi o to żeby go spaść ale żeby powrócił do normalnej wagi... on ma niedowagę... dzięki za pomoc, może ktoś powie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 RobertM

RobertM

    Moderator: Kameleony

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6077 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 September 2005 - 18:58

A skąd wiesz, że ma niedowagę ?
Nawet jeśli jest tak rzeczywiście, to przy normalnej "zielonej" diecie żółw wróci do normalnej wagi. Żółw to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6809 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 September 2005 - 13:26

ja mam też samicę z problemem krzywicy. Kiedy ją kupilam była lekka jak piórko ( w porównaniu z drugą samiczką tej samej wielkości ) Teraz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6809 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 September 2005 - 20:19

a i jeszcze jedno. Ponieważ podejżewam, że moja samica była głodzona :( raz w tygodniu ( czasem 2 ) posypuję jej jedzenie - Reptimineral H......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.