Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
roztrzaskany odwłok



  • This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 21 December 2006 - 15:12

Wczoraj miałam na ręce mojego pierwszego pajączka, którego mam w stadium L8 (miałam ją od NimfyII) chciałam mu wyjąć zgniłego świerszcza z terrarium więc dałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: roztrzaskany odwłok     x


#2 Shiro

Shiro
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6962 dni
  • Poland / Śląskie / Chorzów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2006 - 15:28

Twoja wina, trzeba bylo nie dawac :|


#3 Bartoszpo

Bartoszpo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6367 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Chodzież
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2006 - 15:48

[quote] On poszedł z nim do kolegi po sąsiedzku... [/quote]

Zakładam ,że ty o tym wiedziałaś, bo jedynym problemem wydaje ci się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Sebastian

Sebastian
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6464 dni
  • Poland / Podkarpackie / Nowa Dęba
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2006 - 15:53

troche glupia historyjka..nie wiem ile moze kosztoawac samiczka L8 40-50 zł jak inni sadza? a brat ile ma lat?


#5 mete38

mete38
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6340 dni
  • Poland / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2006 - 17:43

Noooo Bartoszpo ma zdecydowana racje .


#6 Cyriopagopus

Cyriopagopus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6458 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2006 - 21:36

Moim zdaniem nie odpowiedzialne zachowanie z twojej strony i to jest twoja wina,ze pajączek zginą :(
Ja osobiście gdy wyjmuje jakiekolwiek zwierze z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 kicek

kicek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6516 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2006 - 21:47

Tez sadze ze to zachowanie jest nie odpowiedzialne, tak jak pisza poprzednicy wzial bym pierwsze lepsze pudelko i vagansa tam poprostu dal na czas wyjmowania......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 sopran

sopran
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7148 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Konin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 December 2006 - 08:57

Ja jeśli chce wyciągnąć cokolwiek z terra to używam pensety, bo nie rozumiem co ma wspólnego wyciąganie świerszcza z tym, że brat z pajakiem na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Bartoszpo

Bartoszpo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6367 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Chodzież
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 December 2006 - 09:44

Ja rozumiem to tak:
Miała pająka na rękach (to niektórzy praktykują, mnie też kusi) zobaczyła, że świerszcz jest do usunięcia. "Weź, potrzymaj." Dała go......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 22 December 2006 - 17:16

Tak było... A pozatym, to ja się bardzo zżyłam ze swoim pajączkiem i często miałam go na rękach. I nigdy nic mu nie było. Wystarczyło......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.