Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący węże

- - - - -  
Urządzanie aktualnego terrarium




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Repo

Repo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3652 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 January 2016 - 21:14

Cześć wszystkim, udało mi się "odratować" zbożówkę i mimo, sama zbożówka jest w dobrym stanie, to terrarium już niekoniecznie. 

Samo terrarium jest zbudowane z płyt......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Urządzanie aktualnego terrarium     x


#2 HabuHabi

HabuHabi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3576 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 January 2016 - 18:36

szczerze mówiąc to ja chyba bym po prostu zbudował całkiem nowe TERRA a te wypierniczył albo do piwnicy z myślą że może się jeszcze przyda......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Repo

Repo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3652 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 January 2016 - 23:02

No tak, w zupełności się zgodzę, ale.. :P jeśli miałbym brać płyty na wymiar to w takich rozmiarach jak to terrarium, bo bardzo mi odpowiadają,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 HabuHabi

HabuHabi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3576 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2016 - 10:14

Wymiar płyt jest dowolny jednak zawsze wycinany z takiego samego arkuszu , oczywiscie scinki (odpady) również otrzymasz jeśli będziesz chciał. Na jednym ze zdjęć widzę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Repo

Repo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3652 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2016 - 11:46

Właśnie chodzi o to, że płyty przeglądałem i są w dobrym stanie, nie spuchnięte, nie nawilgnięte, tylko będę musiał je przelecieć papierem ściernym pod nowe......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Repo

Repo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3652 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2016 - 14:09

Dobra panie kolego @[member='HabuHabi'], jednak poszedłem za Twoją radą i mam nowe dechy :) szperając w piwnicy w poszukiwaniu zupełnie czego innego, znalazłem dechy, stargałem całą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 HabuHabi

HabuHabi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3576 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2016 - 16:50

węże moim skromnym zdaniem to szczwane bestie :) może być w transporterze np 4-7 dni ale zagwarantuj mu odpowiednią temperature oraz wilgotność i powinno być......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Repo

Repo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3652 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2016 - 17:10

Nowy korek kupiłem, 100x50 za 32zł, teraz się wkurzam, bo zapomniałem kupić czegoś żeby podłożyć pod kabel grzewczy... może być zwykła folia aluminiowa, ale np.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 HabuHabi

HabuHabi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3576 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2016 - 19:02

folia jak najbardziej może być 2 warstwy wystarczą i spełnią swoje zadanie . Widzisz to korek u Ciebie tańszy niż u mnie :) na to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Repo

Repo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3652 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2016 - 19:09

Termostat mam :) wszystko w zasadzie mam, póki co prace są w toku i jak skończę na pewno się pochwalę :P w razie pytań jeszcze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.