Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
P. Cavimanus rok głodówki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Hansorno

Hansorno
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3639 dni
  • Poland / Mazowieckie / Marki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 October 2015 - 12:04

Witam,

Od ponad roku mój skorpion nic nie zjadł. Próbowałem karmić go karaczanami, świerszczami, mącznikami. Był okres czasu że nie pokazał się przez 2 miesiące.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: P. Cavimanus rok głodówki     x


#2 Patr3k 12 Banned

Patr3k
  • Zbanowani
  • Z nami od: 3333 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 October 2015 - 13:53

Zrób tak: zabij karaczana tureckiego, trochę mniejszego od skorpa, podóz na kamieniu czy czym tam masz ( plaskim ) plecami do dołu, zostaw na noc.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 jarek154

jarek154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3448 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 October 2015 - 22:17

Skorpiony bardzo mało jedzą mam dwa, jeden jadł co tydzień teraz nie je już od 3 miesięcy, drugi na paczatku nie jadl przez 2 tygodnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Patr3k 12 Banned

Patr3k
  • Zbanowani
  • Z nami od: 3333 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 October 2015 - 19:53

Skorpiony bardzo mało jedzą mam dwa, jeden jadł co tydzień teraz nie je już od 3 miesięcy, drugi na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 dawe

dawe

    Miniony Redaktor: Skorpiony

  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 5954 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 November 2015 - 17:14

Spróbuj mu podnieść temp tak do 28C, nie kombinuj z karmówką jeśli ma coś zjeść to będzie to świerszcz.

Jeśli możesz zrób mu jakieś foto......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 pablo102425

pablo102425
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4570 dni
  • Czech Republic
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 November 2015 - 20:22

No temperatura trochę mała, jednak to są zwierzęta zmiennocieplne więc metabolizm jest zależny od temperatury.

 

dawe dobrze prawi, podnieś temperaturę. Próbuj ze świerszczmi.

 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Markosz

Markosz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5290 dni
  • Poland / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 November 2015 - 18:13

Mój P.imperator w stadium L5 nie jadł nic przez 9 miesięcy i nie ruszała go zmiana temperatury, wilgotności oraz obecność martwej karmówki. Następnie zjadł raz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Foxy5666

Foxy5666
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3409 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Bartoszyce
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 November 2015 - 10:14

Mam podobny problem tyle, że z H. petersii. Odkad go mam (jakieś 2 tygodnie) nic nie zjadl; na poczatku wydaje sie byc zainteresowany karakiem, a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Poetka

Poetka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4118 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 November 2015 - 10:21

Swierszcze to najlepsza karma dla skorpionów






#10 Bakq

Bakq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5694 dni
  • Poland / Mazowieckie / Otwock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 November 2015 - 14:06

Mam podobny problem tyle, że z H. petersii. Odkad go mam (jakieś 2 tygodnie)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.