Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


niski priorytet

* * * * - 4 votes  
Ponad 100 tysięcy gatunków hodowanych w hodowlach terrarystów na terrarium.pl




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13855 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 August 2015 - 17:11

W bazie hodowanych przez nas gatunków dodaliście już tysiące gatunków, serdecznie dziękujemy, zarówno obecnie jak i w przyszłości pomoże to w kontakcie hodowców określonych gatunków......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#2 ProoAssassyn

ProoAssassyn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3395 dni
  • Poland / Śląskie / Skoczów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 August 2015 - 19:08

Super :D Terrarium.pl się rozrasta :D ciekawe czy za 5 lat będzie: "Ponad 200 tysięcy gatunków hodowanych w hodowlach terrarystów na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13855 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 August 2015 - 22:32

myślę że jak wprowadzimy jeszcze trochę modyfikacji i aplikacja będzie rozwijana, to z pewnością ;)







#4 Anu

Anu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3884 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2015 - 15:17

Sporo, szkoda tylko, że w profilach i tak wyświetla się tylko 15 pierwszych dodanych, bez możliwości zmiany strony.

Zgłaszałem to w czerwcu. Polecam modernizację zacząć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13855 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2015 - 15:33

ja cholera Ciebie wtedy źle zrozumiałem że tylko od administracji nie działają, a nie w wyświetlaniu, aktualne powinny już działać



#6 Anu

Anu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3884 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2015 - 15:43

Teraz wszystko ok. Dzięki!







#7 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13855 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2015 - 17:00

zastanawiam się czy na forum nie dać więcej gatunków wyświetlania tu w postach tylko takimi mniejszymi kwadracikami i może pod @mention ale to już zabawa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Anu

Anu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3884 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2015 - 17:15

Niegłupi pomysł. Nawet bez zmniejszania ze dwadzieścia by się zmieściło na całej długości. Bardziej zmniejszać to chyba nie warto, bo nie będzie nic widać bez......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 ProoAssassyn

ProoAssassyn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3395 dni
  • Poland / Śląskie / Skoczów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 September 2015 - 17:03

Fajne by to było :D potem były by takie sytuacje - "o zobacz jak On ma dużo zwierzaków, też chce mieć tyle" #rozwój_terrarystyki_w_polsce xddd pozdro







#10 Anu

Anu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3884 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 December 2015 - 00:23

@[member='Nook'], zauważyłem kolejny błąd w związku z wyświetlaniem hodowanych gatunków. Te gatunki, które zostały dodane już po Twojej interwencji wyświetlały się prawidłowo, ale tylko do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.