Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Jak zacząć?




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 Krist1

Krist1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3169 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2015 - 20:22

Witam,

zdecydowałem się na rozpoczęcie swojej przygody z skorpionami, w związku z tym mam parę pytań:

1. Co powinienem nabyć aby być jak najlepiej przygotowanym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jak zacząć?     x


#2 shii

shii
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3451 dni
  • Poland / Mazowieckie / Kozienice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2015 - 21:05

Na przyszłość sprecyzuj pytanie w temacie bo zrobi się syf jak każdy będzie pisał w temacie Jak zacząć? Co robić?.

1.Na pewno terrarium 25x30x30 dla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 jarek154

jarek154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3441 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2015 - 22:02

terrarium.com.pl/zobacz/heterometrus-spp-1707.html






#4 Krist1

Krist1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3169 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2015 - 23:52

shii czytałem tą stronkę oraz wiele innych ale zadając konkretne pytanie najbardziej chodziło mi przede wszystkim o to ogrzewanie bo na tym się zupełnie nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 jarek154

jarek154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3441 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2015 - 09:05

Ale wiesz o tym że mogą ci się trafić np 3 samice albo samce i potem kazde musi siedzieć w oddzielnym terrarium?

Zanim zaczniesz rozmnażać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Iraq

Iraq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3710 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Milicz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2015 - 09:32

3 samice mogą siedzieć w jednym terrarium :) A te 15cm torfu wcale jest niepotrzebne a wręcz zniechęcające ponieważ skorpion będzie się zakopywał i go......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Krist1

Krist1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3169 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2015 - 13:13

Dzięki za podpowiedź ;] też tak myślałem że z ogrzewaniem to raczej w momencie kupienia terra myśleć... 



#8 jarek154

jarek154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3441 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2015 - 13:54

Zawsze możesz kupić małą matę 15x15 ale jej koszt jest prawie taki jak kabla grzewczego. Ja mam heterometrus petersii i babycurus gigas i aktywniejszy jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 niGh7

niGh7
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3684 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Gniezno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 August 2015 - 10:02

W terrarium musi być torf skorpion reguluje sobie w ten sposób temperaturę oraz wilgotność otoczenia.

Kokos to zły pomysł lepiej włożyć jakiś płaski kamień lub......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by niGh7, 18 August 2015 - 10:05.






#10 Iraq

Iraq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3710 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Milicz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 August 2015 - 21:08

Początkujący z niewielką wiedzą potrafią dotrzymać samicę petersiaka do ciąży :) 




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.