Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - rośliny

- - - - -  
Rośliki do terra tropikalnego




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 radykal

radykal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3447 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 July 2015 - 19:53

Witajcie! tak jak w temacie prosze was o przykładowe roślinki do terrarium w którym bedą trzymane  Sceloporus malachiticus ( legwanki malachitowe). Zawsze miałem gadziory stpowe/pustynne,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Rośliki do terra tropikalnego     x


#2 koters

koters
  • Oczekujący
  • Z nami od: 4015 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 July 2015 - 07:14

Ja w tropikalnym mam bromelie (guzmanie konkretnie), oplątwy (Tillandsia - różne rodzaje) i pnący ficus pumila. 

Jak już będziesz miał legwany to dawaj znać, zakochałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 radykal

radykal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3447 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 July 2015 - 10:06

One są świetne :) dzieki za roslini. Podsyłam fotki z budowy terra ( jeszcze nie skonczone )

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da9b73d5a4ce175a.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd8e71bd181716be.html

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 koters

koters
  • Oczekujący
  • Z nami od: 4015 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 July 2015 - 11:21

Byłbym zapomniał o najlepiej zachowującej się roślinie - anturium. Pięknie rośnie, puszcza nowe pąki, idealnie odnalazła się w klimacie, dodatkowo nie jest zasadzona w ziemi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 radykal

radykal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3447 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 July 2015 - 11:31

Wiesz co Kostek111 ma ich troszke :) cena jest różna zależy ile ich chcesz za 3 sztuki zaproponował mi 450zł czyli 150zł za jednego smoka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 jaga28

jaga28
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3018 dni
  • Poland / Małopolskie / Limanowa
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 November 2016 - 09:36

Witam.

Tak czytam i czytam bo sama będę budowała terrarium dla Henia legwana zielonego i wydaje mi się ,że piszecie o roślinach żywych,a u Henia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 jaszczur2000l9

jaszczur2000l9
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4469 dni
  • Poland / Łódzkie / Sieradz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 November 2016 - 22:33

Witam.

Tak czytam i czytam bo sama będę budowała terrarium dla Henia legwana zielonego i wydaje mi się ,że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by jaszczur2000l9, 19 November 2016 - 22:34.


#8 jaga28

jaga28
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3018 dni
  • Poland / Małopolskie / Limanowa
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 November 2016 - 14:28

Nie mylę tylko tak wzdycham,że ty możesz mieć tak pięknie i naturalnie,a ja tylko sztucznie. :x




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.